1. 1.
  Ülke menfaatleriyle yakından uzaktan ilgisi olmayan kişi hezeyanı....size ideolojik düşünüyorsunuz diyeceğim ancak sizin bir ideolojiniz yok. Doğuda kürtçü, batıda milliyetçi, osloda barış elçisi, imralıda apocu,kandilde barzanici, diyarbakırda şivan perverci ama her yerde hainsiniz. Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan, Türk milliyetçiliğini etnik bir yapıymış gibi lanse ederek Türklüğü yok sayanlar, 7 haziran seçimleri sonrası pkk terör örgütünün sözde siyasal temsilcisinin 80 milletvekili çıkarmasına sızlanmayacaklar. Şehitlerimizin kemikleri sızlıyormuş!!! Emin olun şehitlerimizde sızlayacak kemik bile bırakmadınız.. sayın akp ye oy veren muhterem seçmen, paralı askerlik çıktığında o şehitlerin kemikleri sızlamadı mı? Peki apo pazarlığında? yabancılara toprak satışında bu topraklar için can veren aziz Şehitlerimizin kemikleri sızlamadı mı? Ülkemizin kamusal zenginliklerini yabancılara peşkeş çektirildiğinde neden bu kadar hassas değildiniz? Haaa unutmadan sözde ermeni soykırımı akademik olarak dahi çürütülmüş olmasına rağmen sayın çok muhterem reis-i cumhurumuz neden acaba ağıtlar yaktı?
  Siyasi partinizin oy kaybetmesini ve 80 tane teröristin TBMM çatısı altına girmesini, Ülkücü hareketin tek siyasal partisi olan Milliyetçi Hareket Partisinde değil, kendinde ve azıcık coğrafya bilgin varsa haritada ara..
  1 ... chessplayer
 2. 2.
  Bakıyorum da herkes HDP için veryansın yapıyor CHP ve MHP'ye. Merak ettiğim AKP'nin kaybettiği 3 Milyoncuk Seçmen Oyu nereye gitti? Yani bunu irdelemek için IQ seviyesi 90 olması yeterli olur diye düşünüyorum
  2 ... kologlu
 3. 3.
  burnunun ucundaki gerçekleri görmekten aciz yandaştır.

  gerçekler şöyle: (bkz: akp yi çökerten teslimiyetçiliği oldu)
  1 ... rumeli71