1. 1.
    Olmalıdır. Bir ak partili olarak diyorum hadi kurun hükümeti. Davutoğlu da istiyor. Yorulduk 12 yıldır biraz da biz muhalefet yapalım.

Yanlız ne olacak biliyor musunuz? Siz hiç bir sikim yiyemezsiniz. Erken seçim ve bu sefer tek başına akp kuracak hükümeti. Sloganımız da hazır. Fırsatları vardı ama bir araya gelip hiçbir sikim yiyemediler gördünüz.
    8 -6 ... orjinaldeli
  2. 2.
    davutoğlunun yerinde olsam oturur izlerdim. 3 kukla hiç bişey yapamaz oturur, izler, güler, istediğiniz buydu buyrun yönetin ülkeyi derdim. onlara oy verenlerde anlasınlar anyayı konyayı. rahat battı millete.
    3 -1 ... yorgun tosbaa
  3. 3.
    olmamalıdır. olamaz da zaten.

neden olamaz;

1-sırrı Süreyya Önder'in emanet oyları mahçup etmeyeceğiz açıklaması.
    2- devlet Bahçeli'nin erken seçimse erken seçim demesi.
    1 ... scrikss
  4. 4.
    Böyle bir koalisyon düşünülemez bile birde ak partinin muhalefetinden bahsediyorsunuz.
    1 ... 32ergen
  5. 5.
    Olmayacak hükümettir.Olursa erken seçime gidilir akp iktidar olur yine.
    -1 ... wilcoo
  6. 6.
    erken secime gidilmelidir kesinlikle. hdp mhp yanyana gelmez gelemez. sol birlesip girebilir diger secime. bunu yaparsa 40 i zorlayabilirler. ama ne olursa olsun lider degisikligi sart. chp nin basina hkp veya hdp lideri gibi bi adam lazim. en kotu ihtimal deniz baykal lazim. o yumrugu masaya vurup secime gitmeyen %14 un oyunu alabilecek bir insan.
    1 ... nikolaygulayev
  7. 7.
    bu millet ondan anlar; balık hafızalıdır çünkü; bırakacaksın bunlara; anaları sikilecek bunlara oy verenlerin, ekonomi allak bullak olacak; cebindeki paranın günbegün eridiğine şahit olacak kaz kafalı.. ancak o zaman anlar akp nin kıymetini.. biz demiyoruz ki akp mükemmeldir, harikadır; ama canım olan sana olacak, o televizyonda süslü püslü yorumlar yapanlara değil..
    4 -3 ... izzetbegovicolsayeterbuadigeye
  8. 8.
    Asla asla mümkün olmayacak hükümettir. Mhpye geri kafalı filan diyenler var ama hepsi saçmalıktan ibaret. MHP asla vatan hainleri ile ucunda hükümet de olsa bir araya gelmez. Asla o pis hdp ile bir araya gelemez mhp.
    -1 ... sufferinq
  9. 9.
    gelsin bu hükümet görelim ebemizin örekesini balık hafızalı bu millet.. görelim ebemizin örekesini beraberce.
    ... mehmedayaz
  10. 10.
    olmamalıdır.
    ... murren13