1. 1.
    Habur'da teröristler için seyyar mahkeme kurdular. Milli bayramlarımızı ve andımızı yasakladılar. Apo posteri ve PKK bayrağı açmayı ise serbest hale getirdiler. "Vallahi Apo'yu özledik" diyen PKK'lı Ahmet Kaya'ya itibar verdiler, onu bir barış güvercini diye kakalamaya çalıştılar. Üniversitelerde PKK'lıların etkin olabilmesinin önünü açtılar, Fırat Çakıroğlu'nun katledilmesine neden oldular. Terörist Barzani'yi, terörist Salih Müslim'i ağırladılar. Peşmergenin tam da 29 Ekim günü Türkiye üzerinden geçmesine izin verdiler. Kürdistan paçavrasını tarihte ilk kez ülkemizde göndere çektiler.

Fethullahçı Terör Örgütü'nü 15 kat büyüttüler. Devletin bütün kademelerini bu teröristlere teslim ettiler. Sahte belge ve delillerle Atatürk'ün şerefli subaylarına kumpas kurdular. Yarbay Ali Tatar'ın intiharına sebep oldular. Yazıcıoğlu cinayetine ortak oldular. Baykal'a kaset komplosu kurdular. Sınav sorularını çalmalarına göz yumdular.

"BOP hilafeti ihya projesidir, Allah ABD'den razı olsun" diyen, "Keşke Yunan galip gelseydi" diyen fesli alagavatı sarayda ağırladılar. Hastanede ziyaretine gittiler. Atatürk'e, Atatürkçülere, Türk milliyetçilerine ve Ülkücülere en ağır hakaretleri ettiler.

Tüm bunları yapan adamın pişman olduğuna ve birden vatansever birisi olduğuna, tüm yetkileri elinde topladığı zaman tekrar fabrika ayarlarına dönüş yapmayacağına ancak gerizekalılar inanır.

Tayyip şu anda tam da benim gibi ulusalcı, Türkçü ve Atatürk milliyetçisi olanların ya da Ülkücülerin üzerine oynuyor. Ama beni hala kandıramadı ve hiçbir zaman da kandıramayacak. inanıyorum ki başkalarını da kandıramayacak. Sadece kendini daha da batıracak, rezil edecek ve küçük düşürecek.

Umuyorum ki çok yakında o çok sevdikleri ve tapındıkları reisleri çürük bir tahta gibi yıkılıp değersiz bir paçavra gibi kenara atılacak, tarihin çöplüğüne karışacak.
    3 -1 ... marjinal bir yurtsever
  2. 2.
    en son ayaklar altına almışlardı onu ne oldu o iş peki?
    1 ... flat head