an itibarıyla gerçekleşmiş olandır.

1 kasım 2015'te %49,5 oy alan akp'nin oyu %42,5'a indi, mecliste çoğunluğunu kaybetti.

artık her işlerinde bahçeli'nin ağzına bakmak zorundalar. yeni sistemle koalisyonlar son bulacak dediler, tam tersi oldu. anayasa değişikliği yapmaları ise hiç mümkün değil...

sucukçu muhasebecisi'nin şeriat düzeni kurabileceğini sanan ahmaklar avuçlarını yalasınlar.

(bkz: bahçeli nin akp oylarını bölmesi)
en azından iki aynı düşüncede, aynı görüşte parti birbirinin ağzına bakacak, önce pkk'lı teröristlerin ağzına bakıp da sonra dönüp şeriatçı saadetin ağzına bakılmayacak, veya o da olmazsa fetöcülerin kadın ağasının ağzına da bakılmayacak.
rte şeriatı ilan etmek istese ya da şöyle diyelim buna imkan tanındıgında yapabilecek osla zaten yapar sizin gibi tencere tava takımının herhangi bir şeyi engelleyemeyeceigni aşırı tırsak oldugunu defalarca gördük.

ha bu meseleye gelirsek valla benim de sinirimi bozdu ama 350 de olsalar bir şey degişmeyecketi bizim bu mhp denilen partiye bir sorun bulmamız lazım, atıyorum 350 ile meclise girsek bu sefer sadece referandum şansımız olacaktı istedigimiz bir konuyu referanduma götürmek istesek ve bahçeli bey karşı çıksa bu sefer diger seçimde cumhurbaşkanlıgına oy vermiyecekler diye referandumdan da vazgeçmek durumunda kalabilirdik.

başlıgı açan beyinsizde artık nasıl magdursa zügürt tesellisi peşinde.

hani amk sabah akşam gider yapıyordunzu mhpye bugün domalmakla meşgulsünüz
sözlüğümüzün en küfürbaz ve de it tabiatlı yandaşlarından birinin, sucukçu muhasebecisi'nin şeriat ilan etmek istemediğini itiraf etmesine vesile olan oturmadır.
tayyip başkanlığı kazandı ama iktidarı kaybetti.