1. 1.
  şehitlerimize kelle diyen rte'nin bahçeli ile koalisyon yapmasını istemesidir.

  komik bile değildir bu ülkenin sağcısıda solcusu da ülke için en iyisini ister yolları farklı fakat amaçları aynıdır.

  hdp olayı çok ironik,tamamen stratejik fakat milli değerlere zarar veren bir olay,akp başımızdan gidince onlarada siktiri çekeceğiz chp ve mhp kalacak meydanda o zaman yeriz birbirimizi en azından ülkeyi yönetmek için birbirimizle savaşırız ülkeyi kimsenin yok etmeyeceğinden emin oluruz.

  chp ve mhp ittifakı yıllardır ülkede süren sağcı solcu kavgasının sonunu getirebilecek niteliktedir doğudaki sorunu çözmeden önce başkenti ve istanbulu temizlememiz lazım.

  mhp oyları kaybetmiyor sadece akp'ye gitmesini önlüyor,ülkesini düşünen her insan oyunun akp yerine chp yada mhp ye gitmesini tercih eder,hiç değilse kötünün iyisi diye düşünülür.

  atatürk düşmanı olan,camilerde siyaset anlatan,şehitlere kelle diyen akp'yi desteklememek için tonla sebep varken ittifakı bozmaya kalkan çakallara ortamı bırakmayın arkdaşlar.

  apo'yu asmayarak,dağdaki pkk'lıya ev,iş veren,kürt açılımı diye ülkeyi satan ve demirtaşa müsade eden de bu gün hdp'nin aldığı oylardan bizi sorumlu tutan akp hükümetidir.

  demirtaş apo'nun hykelini dikeceğiz dediği zaman gıkını çıkarmayan fakat mhp ve chp ye laf söyleyen akp zihniyeti koltukları sallanınca bizi vatan hainliği ile suçlayıp hdp ye yandaşlık ettiğimizden bahsediyor.

  akp iktidarda olduğu süreden beri çocuk gelinlerde %720 arma olması tesadüf değil,lise çağındaki çocuklara evlilik için müsade eden akp zihniyetinin ruhunda sübyancılık varken elinde kur'an ile mitinge çıkıp din ile insanları kandıran akp zihniyeti zayıfladığını anladı ve göt korkusundan kendisine yandaş arıyor.

  mhpli yada chpli insanlar bu din tüccarlarının,vatan hainlerinin yandaşı olmayacak kadar ülkesini seviyor.

  hdp konuşmaya bile deymez,oy adığı yerler zaten doğuda olduğu için kimlerin ne amaç ile oy verdiğini hepimiz biliyoruz kimse hd'nin oy almasından chp yada mhp'yi sorumlu tutamaz.

  hdp'nin oy kazanmasının chp ve mhp için söyle bir stratejik avantaşı olmuştur akp'nin oyları bölünmü bu sayede asıl büyük düşmanları güç kaybetmiştir.

  ülkemizin pkk'dan kat ve kat güçlü olduğunu bilen chp ve mhp iktidara geçince pkk'yı rahat bir şekilde indirebileceğini bildiği için hdp'yi tehtit olarak görmemesi normal,zaten pkk'yı besleyenin akp olduğunu biliyor.

  bu olaylardan korkan akp'nin mhp den yardım dilenmesidir.
  ... gold tab gibson