bugün

CHP'nin ceşme açılışının alacağı versus tabi ki de.

AKP'nin Kızılelma'sı.
görsel

CHP'nin ceşme açılışı
görsel
şunu da unutmayalım. seversiniz sevmezsiniz ama vizyon böyle bir şey işte.

görsel
--spoiler--
90 larda abd envanterinde olan bu dronları 20 yıl sonra yapmak da çok büyük bir başarı sayılmaz.
--spoiler--

o zaman 90'larda yapılsaymış kim tutmuş davar. 20 yıl sonra yapmış olmayı başarı saymayan bu geri kalmış zihniyete neyi başarı olarak kabul ettirebilirsin ki?
Ben çeşme diyorum, sonuçta içinden su akar ve biz insanlar ve hayvanlar o sulardan içeriz. Eğer yanında ağaç filan varsa gölgesinde otururuz dinleniriz. Ayrıyetten su açıksa kapatmalıyız çünkü günah. Su akar Türk bakar sözünün tersini yapmalıyız. Farzetki bir odadasın ve içinde çeşme ve kızıl elma var, hangisi hayatta kalmanı sağlar ey ak partili troll seni? Düşünemiyırsun değil mi? O yüzden bizler Tuncelili dersimli bay kemal diyoruz.
tuncelili dersimli bay kemal aynı zamanda seyyid bay kemal, sonra bir bakmışsın mücahit bay kemal oluvermiş, tam arkanı dönecekken bir de ne göresin ülkücü bay kemal ile karşı karşıyasın.

hay senin yaptığın metaforu s.keyim. az beyin olsun lan. bu kadar boş olmamalı. karşındakileri de bilmeden trol diye yaftalama yobaz zihniyet.
--spoiler--
gelecekte su savaşlarının çıkacağını düşünürsek gılışdar'ın daha vizyoner bir bakış açısına sahip olduğunu söyleyebiliriz evet
--spoiler--

evet su savaşlarını da heykellerle kazanabilirsin zaten. heykelleri salarsın düşman orduları üzerine oldu bitti. daha sırtın yere gelmez. kimse sana karşı duramaz. dünyayı dize getirirsin. oldukça vizyoner. beğendim.
Ev alamıyorum araba alamıyorum eskiden kredi ile ev alınan para ile şimdi kira veriyorum. Ancak hâlâ uçak peşindeyim delimiyim neyim acaba.
Bir Getz alamadım ama Kızılelmamız var. *
Bence kızıl elmayı verip su almalıyız.
2023 te dronla övünenler 1942 thk fabrikalarında üretilen savaş uçaklarının avrupaya ihraç edildiğini bilseler cehalet işte https://www.google.com.tr...Vaw0suDam1VeROM4DbTlEV-Uv
--spoiler--
2023 te dronla övünenler 1942 thk fabrikalarında üretilen savaş uçaklarının avrupaya ihraç edildiğini bilseler cehalet işte https://www.google.com.tr...vaw0sudam1verom4dbtlev-uv
--spoiler--

ve o uçak fabrikalarını o dönemin chp'sine çöreklenmiş kirli zihniyetlerin kapattığını ve yerle bir ettiğini de bilmeye hakları vardır. cehaletin böylesi.

aynen bugün söyledikleri gibi. nasıl bu kadar emin konuşabiliyorlar. çünkü geçmişte yaptılar. bir daha yaparız diyorlar.
ikisinin de yeri ayridir.

Akli sira burdaki iktidar trolu arkadas, onlar heykelci ocu bocu, biz ise ucak, drone yapiyoruz falan diyip muhalefeti kucumsuyor.

Daha once de yazmistim. Savunma sanayindeki gelismeleri takip ediyor ve ulkem adina mutlu oluyorum ama bunu akp'nin reklam malzemesi olarak da kimse benim onume suremez.

Cunku savunma sanayinde olan gelismeler siyaset, parti ve en onemlisi sahis (!) Ustu konulardir.

Akp zaten yeterince kotu yonetiyor. Ekonomi, saglik sistemi, ilac piyayasi, suriyeli siginmacilar, rus ve ukraynalilarin akin akin gelmesi, tc vatandasliginin 3 kurusa peskes cekilmesi, devletteki liyakatsizlik, kizilay, yolsuzluklar ve bunun gibi bircok neden akp'ye oy vermemek icin nedenlerdir.

Akli basinda olan kimse akp'yi desteklemiyor ve desteklemeyecektir.

Savunma alanindaki icraatlerle oy falan alamazlar. Cunku millet inim inim inliyor.

Bilmem anlatabildim mi?...
--spoiler--
teknolojik sıçramanın yaşandığı milenyum döneminde chp nin iktidar olamadığını düşünür isek. karşılaştırma çok saçmadır. 90 larda abd envanterinde olan bu dronları 20 yıl sonra yapmak da çok büyük bir başarı sayılmaz.
--spoiler--

hey uzayın muhtarı senin halkında senin gibi cahil hased ve kindar mı acaba? çok merak ettim de.
--spoiler--
savunma sanayindeki gelismeleri takip ediyor ve ulkem adina mutlu oluyorum ama bunu akp'nin reklam malzemesi olarak da kimse benim onume suremez.
--spoiler--

ama hepsi akp döneminde gerçekleşti ya. keşke chp yapsaydı da onunda reklamını yapsaydık. geçmişte yaptığı gibi şimdi de iş tuttuğu eskilerle açık açık dillendiriyor adam durduracağım savunma sanayi programlarını diye. her bir yandan kuşatılmışsın savunma sanayin olmayınca kendini nasıl savunacaksın diye soran da yok amk.

adam çeşmeye taktığı musluğun reklamını yapıyor da akp savunma sanayi reklamı yapınca mı kötü oluyor. sonra biz bunları söylüyoruz diye trol oluyoruz. ya sizin o minnak beyninizin kirişine s.kayım emi.
Dikkat et o kirisi bir taraflarina monte etmeyeyim...

Yazdigim cok acik ve net.

Partizanlik yok. Senin gibiler istegidiniz gibi algilarsiniz.

Sen de gec kirisi, beyin de yok ki bir seye surulsun...
--spoiler--
savunma sanayindeki gelismeleri takip ediyor ve ulkem adina mutlu oluyorum ama bunu akp'nin reklam malzemesi olarak da kimse benim onume suremez.
--spoiler--

niye hasedden çatlamayasın diyemi
--spoiler--
ve o uçak fabrikalarını o dönemin chp'sine çöreklenmiş kirli zihniyetlerin kapattığını ve yerle bir ettiğini de bilmeye hakları vardır. cehaletin böylesi.

aynen bugün söyledikleri gibi. nasıl bu kadar emin konuşabiliyorlar. çünkü geçmişte yaptılar. bir daha yaparız diyorlar.
--spoiler--
Doğrudur chp içine çöreklenmiş kirli zihniyet daha sonra partiden ayrılıp demokrat partiyi kurdu ve uçak fabrikasını 1952 de kapattı.