bugün

(bkz: birtakım ak partili siyasetçilerin zina yapması)
)aqp li gençliğin hakkında tek kelam savunma yapamayacağı olay... ama yapmalarına gerek de yok kayış gibi suratları var nasıl olsa. biz içince ayyaş onlar içince başka bir şey amk. alayının.....
Akp tarihinde bir ilktir.
hepsi kemalistlerin ve solcuların yüzünden olmuştur. üzüntüden içkiye sefaya vurmuşlardır kendilerini. mağdur olmuşlardır.
artvin akp yönetimini zora sokacak ve hatta büyük ihtimalle artvin akp yönetiminin ihracı ile sonlanabilecek, daha doğrusu sonlanması gereken skandal.

örtbas edilmeye çalışırsa harbi ayıp edilmiş olur bu millete.
durmak yok yola devam .

akp den öte köy yok akp gibi bir partide yok hiç olmadı ki ama şimdi var çok şükür .

akp yi devirmek isteyen salak seçmenlerini nasıl devirecen ? akp giderse başka bir parti getirecez değişen ne olacak ?

umut dünyası işte değil mi ?

akp giderse seçmenide gider umudu ama yok öyle birşey . ülkenin yarısından bahsediyorum he yanlış anlaşılmasın .

ota çöpe kulp takmak kolay dimi ?

akp kendini kanıtlayalı yıllar oldu ama hala karalamaya çabalıyor bazı itler tabiki beyhude çabalar bunlar akp ihtiyacı olan kitleyi çoktan topladı geçmiş olsun .

sanıdklara gömecez sizi sandıklara atatürkün sandıklarına bir güzel bir daha gömecezzz .

bundan kaçışınız kurtuluşunuz yok .

diğer %50 nin içinde olmak istemezdim şahsen !!!

bölücüsü ateisti kafiri teroristi vatan hainleri komunisti anarşisti para sevdalısı parayı vatandan önde görenler satanisti pkk lısı ve dahası hepsi kaybeden %50 nin içindeler .

tabiki içlerinde iyiler var ama çok az onlarda bu seçimlerde akp ye oy verecekler sıkıntı yok çok şükür .

ülkede öyle şerefsizler varki onlarla aynı partiye oy vermekten allah a sığınırım o derece .

kimlerle kimlerin safında durduğumuza çok dikkat etmeliyiz bugünün yarınıda var yarında ölüm var !

bilmem anlatabildim mi ?
Ulan ben bunları tanıyorum sefasıdır.

ahaha len yıllarca dedim ben bunlara,
olum para kazanıyoaanız, işinizi yaptırabiliyorsanız e takılın ama bana sıyasi olarak savunmayın bunları.

yok be ağa ne savuncam, ben cebime,bakarım! Diyen bu canım dostlarımı buralarda görmek beni hayli mutlu etti, vayy benim topraklarıma,bakın,hele ya *
olum yanlış anlamayın da Artvin teyyib için çok önemliydi,, bu hareketten sonra Artvin i sıkıntıya soktunuz ya, sikerler beyler dikkat edin.
rte için sorun değildir. zira ne demişti kendisi; içki içen alkoliktir akp'ye oy veriyorsa alkolik değildir.
meyve veren ağacı taşlayın durun şimdi o taşlar nasıl akp ye oy olarak dönüyor önümüzdeki seçimlerde görelim hep birlikte .

biz çok gördük ama görmek istemeyenler var .

akp den başka partiye oy yok hadi bakalım .

sözlükte laf salatası yapmaya benzemez oy toplamak oy icraatla toplanır klavye ile değil acizlik budur işte .

elleri kolları bağılı değil ama icraat yapamıyorlar milletin hayrına tek bir su çeşmesi yaptırmışmıdır mesela cehape ?

yok be kardeşim nerdee ne suyu ne çeşmesi adamları gezi parkında görmedin mi ? kimlerle iş birliği yaptılar şerefsiz itler .

4 tane ağacı bahane etti salaklar . başka bahane edilecek birşey yok ki .protesto edilecek konu arıyor salaklar tiril tiril .

çok şükür akp bırakmıyor protesto edilecek bir konu akıllı parti çalışkan parti sokağa çıkan görür ne kadar çalışkan olduğunu bazıları gözlerini kapatır görmemek için akp nin ülkeye kazandırdıklarını neden ?

seçimleri 64 seneden beri kaybediyorlar nereye saldıracaklarını şaşırıyorlar bu yüzden yakında 1 asırdır muhalefet olan tek parti olacak cehape haberleri yok biz kutlayacaz o 1 asırlık muhalefeti biz .

kemal kılıçdaroğlunun kimlerden emir aldığını bilmiyoruz biz değil mi ? devir değişti aslan parçaları her bilgiye kolayca ulaşılıyor artık yeterki doğru kaynağını bul .

kim kime telefon açmış ne demiş hepsi biliniyor yani .

o yüzden akp akar durmak yok yola devam .

egemenlik kayıtsız şartsız milletindir diyen ne güzel demiş öyle değil mi ?

sandıkları getiren iyiki getirmiş değil mi ?

noldu len kemalist kızdın mı yapcak bişey yok seçme ve seçilme hakkı getirmiş din ve inanç özgürlüğü getirmiş getiren .

niye inkar ediyosunuz şimdi sattınızmı yoksa atatürkü de ? yoksa bazı getirdikleri kalın mı geldi ?

daha durun a bile demeyeceksiniz yakında sizi atatürk bitirecek atatürk .

siz atatürkü dümen tutmanın ne demek olduğunu idrak edemiyorsunuz yakında edersiniz acele etmeyin .

bakalım atatürk neler getirmiş bizlere öyle değil mi ?

yaaa işte bu işler böyle .

atatürk türk milleti zekidir çalışkandır diyecek bu itler bu aziz millete aptaldır koyundur diyecek varmı böyle bir cahillik ? bide bunlar kendilerini atatürkcü olarak tanıtmaya çalışırlar hee o derece bak .

siz aptalsınız akp yi bilmezsiniz sizin gözleriniz kördür kulaklarınız sağırdır cehapeye oy verinki o halletsin gibi bir düşünceye sahip olmak nasıl bir basiretsizliktir nasıl bir şaşkınlıktır anlamış değilim .

türk milletinin ne kadar zeki olduğunu henüz kavrayamadınız siz bak önümüzdeki seçimlerde (de) gösterecekler aptalın kim olduğunu koyunun kim olduğunu da sonra kaybetme psikolojisi ile bunlar aptal yaa bunlar koyun yaa diyeceksiniz ve o andan bir sonraki seçimleride otomatikman kaybetmiş olacaksınız busunuz siz çünkü fazlası değil .
ak partiyi islamcı veya dinci bir parti sanan gerzeklerin uydurmasıdır. ak parti halkın partisidir.
güncel Önemli Başlıklar