1. ?.
  maliye bakani unakitan'in yureklere su serpen aciklamasi. artik izmir'i almalari lazim. turkiye'nin bakir kalmi$ korfezini iyice becermek, arsenik miktarini ikiye katlamak falan lazim, olmuyor boyle. kemal cim, guzel arkada$im, gozlerinden opuyorum, hadi git yat uyu halusinasyonlarin azdi yine. hadi annem, kapiyorum ampulu.

  http://www.ntvmsnbc.com/news/460403.asp
  (bkz: osurtan aciklamalar)
  15 -4 ... vanti lator
 2. ?.
  (bkz: ruyanda gorsen inanma)
  1 ... balim
 3. ?.
  sahurda fazla yedigi icin ruyasinda kendini padisah 1. kemal olarak izmir'i kusatirken goren bakanin sabah uyanir uyanmaz yumurtladigi yumurtadir. bu yumurtayi kendi sivi yumurta tesislerinde isleyip paraya cevirmesi an meselesidir.
  6 -2 ... oneydilan
 4. ?.
  bu haberin hemen arkasından, milyonlarca izmir'li sevinçten sokaklara döküldü. izmir şuan bir karnaval yerini andırıyor. insanlar sayın unakıtan ve ekibine sonsuz güvenlerinin olduğunu söyleyerek, "vur vur inlesin david beckham dinlesin" şeklinde sloganlar" atıyorlar.coşkunun,sevincin, ve yıllardır beklenen o anın bu tür ani reflexler vermesini normal karşılayan uzmanlar, "ee onlarda haklı aasumuna koim tarihi günlerden birini yaşıyoruz" dediler. henüz yeni uyanıp, hala olayın şokunda olan insanlar elleriyle yüzlerini kapatıp sevinç gözyaşları döküyor.
  izmir valiliği orta ve lise dengi okulların 4 gün süre ile tatil edildiğini az önce bildirdi. izmir emniyeti ve valilik halkı biraz daha sakin olmaya davet ediyor. burdan aktaracaklarımız bu kadar. ahmet yıldız ölmedi?
  5 -1 ... ultractor
 5. ?.
  ihtimal yok!
  Ama aşağıdakiler belki işinize yarar.

  (bkz: akp nin izmir de eline alması)
  6 -2 ... rakimalboga
 6. ?.
  teslim almak bir yeri isgal etmek veya isgal altında ki bir yeri kurtarmak ise ki bu zaten 9 eylul 1922 de yapımıstır bundan sonra yapılması zor hatta imkansızdır.
  (bkz: yavas gel sacin basin dagilmasin)
  3 -2 ... balim
 7. ?.
  izmirlilerin arsenikli sudan kurtulmaları için bir fırsattır. ama din istemiyoruz diye bağıran insanlar bunu ne kadar ister bilemeyiz.
  3 -19 ... darkranger
 8. 1.
  izmir'in oduna, kömüre, bulgura, pirice oyunu satmayacak kadar aydın ve medeni insanlara sahip olduğu sürece gerçeklesemeyecek olay. lakin akp deniz fenerini izmir'e doğrultursa daha bir etkileyici olabilir. malum milyon dolarlar uçuşuyor.
  6 ... ruhsuz
 9. 2.
  (bkz: kemal unakitan i izmir de denize dokmek)
  3 ... isimde gucumdeyim
 10. 3.
  isterlerse buca'yı verelim, ne biçim ilçe lan bu? *
  3 ... genco