1. 1.
  sonrasında sıra yunan adalarına ve yunanistan'a gelecektir. (durduramıyoruz patron)
  4 -7 ... tatarkemal
 2. 2.
  son seçimlerde izmir'de 1.000.000 a yakın oy alan ak partinin önümüzdeki seçimlerde olası izmir zaferidir. Bunun sebebi akp'nin başarılı siyaseti değil chp'nin siyaset yapamaması hizmet verememesidir.

  Yakın zamanda babaannemin vefatı üzerine yaklaşık 2 yıldır gitmediğim memleketim izmir'e gittim sokaklar pislik içinde hemde konakta izmir'in göz bebeğinde. Türkiye'de 50 tane il gezdim güneydoğu anadolu dahil diyarbakır ve batman'dan sonra gördüğüm en çöp şehir izmir'di.

  Akrabalarımı da ziyaret ettim tabi bu gidişimde sohbet ettik bol bol kandil gecesinden bir gece önce suları kesti chp belediyesi hayırdır dedim bu ne amk hadi 1-2 saat anlarımda 48 saat su verilmez mi bir ilçeye... neyin peşindesiniz?

  güya milletin ibadetine engel olacaklar bir gece önce karı-koca halvet olmuşlar su bulamasın pislik içinde kalsın... devamlı yapıyorlarmış bunu sordum amcalara, kuzenlere, teyzelere devamlı oluyormuş ramazanda daha da sık. Hele dikili denen bir ilçe var izmir merkeze oldukça uzak oranın belediye başkanı CHP'li ve tuncelili halk isyanlarda su yok yok yok! yıkanamıyor lan millet denize girip temizlenmeye çalışıyor hindistan yaptılar güzelim izmir'i.

  Bu adamlar bu zihniyette oldukları sürece nefret ettiğiniz ve benimde nefret ettiğim akp zihniyeti Türkiye'de daha çok %50'li, %60 oy alır.

  Zaten son seçimlerde sinyali verdi izmir bir daha'ki seçimlere akp'deyim dedi. bana inanmayan sonuçlara baksın.

  akp nin izmir i alması

  akp aradaki bu az farkı kapatacaktır! chp zihniyetine bravo onların eseridir ayrıca. *
  4 -6 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  avuçlarını ovuşturarak bekleyenlerin yerel seçim zamanı geldiğinde yine siki tutacak olduğu kara propoganda.
  yaşanmış olay :
  2009 türkiye yerel seçimler izmir : %55 chp oyu sonrası
  rte - ne oluyor bu izmire ya.. oynamıyorum ben .. ya küstüm hataya gidiyorum......
  1 -1 ... ecel
 4. 4.
  aslında alması chp'ye güzel bir ders olur, izmir'in biraz daha çehresi değşişir ve el attığı her ililçe gibi izmir toprakları biraz daha değerlenir, yıllardır bitmeyen metro krizi çözümlenir. ama gel gör ki aldılarmı bırakmıyorlar adamlar, ya da bıraksalar bile antalya örneğinde olduğu gibi tirilyonlarca borç harç bırakıp gidiyorlarki kendilerinden sonra gleecek olan parti borç ödemekten elini kolunu kıpırdatamasın.
  güzelim izmir gerçekten kötü bir halde. benantalya'ya yerleşene kadar bunun farkında değildim ancak antalya'ya gelip, bir kaç ay sonra izmir'e gittiğimde gerçektenkırık dökük bir şehre giriyormuş hissine kapılıyorsunuz en azından izmir giriş çıkışları biraz daha düzenlenebilir. 3 tane girişi olan canım izmir'in tek girişi adam gibidir ki o da istanbul'dan gelen yoldur.
  diyeceğim odur ki; akp gelir, izmir'i alır,zira izmir çok göç alan bir şehir akp'ye yine gerçek izmir'li oy vermez ama chp'ye ders olsun niteliğinde bazen vermesi gerektiğini düşünüyorum.
  3 -3 ... sevgilim ben manyak oldum
 5. 5.
  izmir'i komple içine alırsa helal olsundur.
  4 -3 ... onurcaq2000
 6. 6.
  önümüzdeki yıl yapılması muhtemel belediye seçimlerinde gerçekleşebilecek hadisedir.
  1 ... kurtcebe noyan
 7. 7.
  (bkz: izmir in dağlarında ampüller yanar)
  1 -2 ... bunu bilmeyenler var
 8. 8.
  (bkz: yav he he)
  -1 ... paralelevrendengeleninsan
 9. 9.
  (bkz: baba)
  1 ... doxanike
 10. 10.
  AKP'nin piyangosudur...
  ... bilgin44