1. 1.
    özet geçersek, alamayacakları ilçelerde ya aday göstermeyip mhp'ye destek verdik demişlerdir, ya da kadın aday açıklamışlardır. Büyük şehir için de önceki seçimde izmir'de kaybeden Binali Bey'i göstermişler olup, allahın hakkı 3'tür deyip bir sonraki seçimde de Ankara büyük şehir için aday göstermeleri kesinleşmiştir.
    ... existenz
  2. 2.
    Binali yıldırım.
    ... sari sacli mavi gozlum
  3. 3.
    Binali yıldırım ın tam kendisidir bugüne kadar yapmış olduklarını hepimiz iyi biliyoruz belki diyebilirsiniz zaten yapması gerekeni yaptı peki bundan öncekiler ne yaptı sanki en azından sözünün eri bir insan akp nin özellikle binali beyin kesin kazanacağı gözüyle bakıyorum bu seçime televizonu bile açmaya gerek yok sonuç kesin Binali yıldırım ezici bir üstünlükle istanbulu alıcak aldıktan sonra istanbul nasıl yönetilir hepimiz görücez.
    ... olm isine baksana
  4. 4.
    akp den ziyade diğer partilerin çıkardığı isimler ile binali yıldırımı istanbulda yenemeyeceklerini göstermişlerdir binali yıldırımın üstünlük sağlayarak devireceği insanları ortaya koymuşlardır çok fazla konuşmak istemiyorum sonuç odaklı düşünen bir insanın ve sonuç belli binali yıldırım eze eze alıcak.
    ... cikin massakka
  5. 5.
    Binali yıldırım ın aday oldugu 31 martta düzenlenecek seçimdir.
    Sonuç odaklı olursak binali yıldırım bu seçimi alır ekram imamoğluna gelirsek bu seçimde pek bişey değiştiremez.
    en hayırlısı binali yıldırım ın bu seçimi almasıdır.
    ... fatih sultan abdulhamid
  6. 6.
    Kendisi sayın binali yıldırım olup adaylıkta en büyük favoridir.Karşısına çıkarttıkları diğer adaylar fostur.
    Yerel yönetim tecrübesi çok fazla olmasada ülkemize uzun yıllar bakanlık yapmıştır ve bu dönemde ülkemize yapılan büyük çaplı projelerin hepsinde kendi imzası vardır uzun lafın kısası binali yıldırım en doğru karardır.
    ... anan asli pizza
  7. 7.
    bu seçim akp nin adaylarının çok güçlü olduğunu düşünüyorum.Özellikle Binali Yıldırım ın bu seneki istanbul belediye başkanlıgına adaylıgını koyması istanbulu almalarını kesinleştirdi türkiye için en hayırlısı ne ise öyle olsun.
    ... jungle head