1. 9.
    Erken seçimde bu büyük bir ihtimaldir ve önümüzdeki seçimlerde kat Ve kat fazlasıyla oyları düşük olarak seçimlerde yer alacaktır.
    -1 ... vatansever yazar1923
  2. 8.
    ilk seçimde değil ilk erken seçimde diye revize edelim bence..
    1 -1 ... ciddiliinsan
  3. 7.
    Özellikle Son 4 yıldır her yaptıklarıyla “lütfen artık bizi seçmeyin” diyorlar.

Anadolu halkına eskiden yol yok diye ulaşılamazdı, şimdi yol da var ama mesele yol değilmiş, beyine ulaşamıyoruz.
    2 -1 ... mavi huydur bizde
  4. 6.
    Artık kendi seçmenini tek tek kaybetmeye başlaması buna işarettir övünülecek hiçbirşeylerinin olmaması ne gülünç gerçekten bu sefer ben söylemek istiyorum *

Nereden nereye
    Nereden nereye
    Neredeeen nereyeee.
    1 -2 ... arogluarif
  5. 5.
    sanmıyorum dış mihrakların oyunlarını bozmak için zaman kenetlenme zamanıdır. aç gözlü vatan hainleri anlamaz.net.
    1 -1 ... arkasindankonusulanadam
  6. 4.
    Selahattin Demirtaş’ın karısını ziyaret etmek, kayyum atanan terör destekçisi belediyelere destek vermek gibi CHP’nin saçma sapan hamlelerine bakınca hiçte öyle görünmüyor maalesef.
    1 -4 ... temirata
  7. 3.
    devletin tüm imkanlarını kullanarak 2 defa üst üste istanbul'da yenilmek, hem de 800.000 farkla. akp kalmış mı ki gidecek olsun !
    8 ... teflon
  8. 2.
    Defolup gitsinler...Ülkeyi mahvetti şerefsizler...
    5 -1 ... bymaskeli00
  9. 1.
    ülkenin ağzına sıçan iktidarın ilk seçimde halk tarafından gidecek olmasıdır.

hiç inkar etmeyin, gidecekler.
    9 -5 ... tanerman