1. 1.
  iş güvenlikçilerinin yapması gerekeni ak partiye yükleyen yazar sıçmığı.
  -6 ... erik cekirdegi
 2. 2.
  çünkü akp' nin maşını veren o iş adamları ondandır koruması.
  1 ... ykolmak
 3. 3.
  sağcılığın gereğidir. (bkz: orospu çocukları)
  -1 ... kurdofil
 4. 4.
  iktidarlar her zaman patronlardan yanadır. akp olmuş, bkb olmuş fark etmez.
  1 ... sakin ve sampiyon
 5. 5.
  bir patronlar klübü olan malum partinin haliyle yapacağı şeydir.
  1 ... sakaliniuzatansosyalist
 6. 6.
  (bkz: dostum Patron demişsin ama bu yandaş)
  1 ... vigilante8
 7. 7.
  işçi olup AKP'ye oy verenler düşünsün. Onlar da kör olmasaydı bu kadar. Her halk hak ettiği gibi yönetilir. Şimdi ağlamayın hepimiz hak ettik bunları.
  2 ... 3 b deki aynura asik cocuk
 8. 8.
  iscinin sucudur. isci bugun buna mecburdur. Bugunku durum mecbur olmadan oncesinin sorumlulugudur. Bugun artik ne derlerse o. Kamera onunde tokat da yese, tekme de yese ekrana cikinca dovmedi sevdi demek zorundadir isci ve her pasarsi, arkasi olmayan insan.

  iscinim bi tc kimlik numarasi var bir de emegi. Karsisinda da artik devlet olmus bir hukumet var, nufus mudurlukleri, kaymakamliklar var. Aslinda yaninda olmasi gereken tum kurum ve kuruluslar kendisine dogrultulunca isci de mecburen dovmedi sevdi diyecek. Birilerinin cam sakizi coban armagi diye degerlendirdigi 700binlik saatleri bu adamlar 10 omur yasasa bile zor kazanir.

  isci kardeslerimiz sehit oldu iste tamam bundan buyuk bi lutuf olabilir mi. Adam diktigi her bina icin belki de bi takim komisyonlar veriyo, birileri yediriyo iciyo araba aliyo altina falan belki. isci oldu diye para aksi mi dursun. Aaaa kiskanclik yapmayin dostlar..
  -1 ... yolumunustu
 9. 9.
  akp hükümetini bu tip insanların ayakta tuttuğunu düşünürsek şaşılmayacak bir politik durumdur. halkı ezen bir yönetimden beklenen harekettir.
  ... navavaner
 10. 10.
  Patron fabrika fabrika iş işsizliği azalması oy demek akp'nin gram suçu yok bunda suç halkta normal şartlarda ülkede ki tüm işçilerin yürüyüş yapması lazımken. Tayyip çok büyük adam ben çok beğeniyorum şeklinde konuşurlar.
  ... eternity87