1. 1.
  kadınlara, çocuklara tecavüz eden "allahü ekber !" diyerek bıçakla kılıçla çocukların boğazını kesip kalplerini yiyen kudurmuş islamcı şeriatçı köpeklerin sözlükteki uzantılarının pek sevindiği provakasyondur.
  ... birdy
 2. 2.
  durmak yok yola devam .

  aynen devam hemde hiç bozmadan aynen hedefe ok gibi .

  yalancılara iftiracılara rağmen devam onlar zaten her zaman vardılar . sıkıntı değiller artımk millet gördü herşeyi it le köpeği ayırt ettiler .

  milletin iradesi önümüzdeki seçimlerde (de) bunların çirkef ağızlarının layığını verecektir . bundan kimsenin şüphesi dahi olmasın .

  birilerinin milletin iradesi nedir nasıl bir şeydir ne işe yarar nelere gücü yeter nelere yetmez bu öğrenme zamanı yaklaştı çok şükür .

  % 90 dan fazlası müslüman olan bir ülke burası yüz yıllardır hemde . sonradan olmalara sonradan görmelere sonradan it gibi üreyenlere dışarıdan gelip milleti kandırmaya çalışanların sahiplerine bırakmayız .

  %90 hadi bakalım görelim . %90 dan fazlası müslüman bir ülkede müslümanları düşman edinmek büyük bir cesaret örneğidir vesselam lakin ümit ederim ki aptal cesareti değildir .

  yani yumurta deliğe geldiği zaman uçaklara doluşup kaçmasınlar anlatabildim mi ? kuru sıkı olmasınlar yani . meydanlar internet köşelerine benzemez gidiş vardır dönüş yoktur .

  git aslan parmakla kaplana parmak at ama müslümanlara kendi ülkelerinde yan gözle bakma onlar sabırlıdırlar biliyorsun sende bunu . heh işte o sabrın bir limiti vardır . şartlar uygun hale geldimi ki bunu hiç hissettirmezler bir bakmışsın tepene dikilmişler bütün heybetleriyle . yahudiyle hristiyanla filan karıştırmayasın sakın . kendini ipini çekmeyesin .

  sen bu işten paçayı sıyırırım gibi hayaller sanrılar içersinde debelenirken bir bakmışsın ding dong kapı çalmış aç ulan kapıyı diye gür bir ses yankılanmış anlatabiliyormuyum ?

  işte seçimler önümüzde hadi bakalım . verelim bakalım oylarımızı atatürkün uygun gördüğü bir şekilde verelim bakalım .

  seçme seçilme hakkı çerçevesi içersinde verelim bakalım .

  din ve inanç özgürlüğü çerçevesinde verelim bakalım .

  muhalefetin yalan haberlerine artık kimse inanmıyor çünkü onların işi bu yalanlamak ! akp ülkeyi aya taşısa muhalefet bunu yalanlamaya çalışır bardağın boş tarafının müdavimleridir onlar yani .

  ya aya geldik ama biz hiç memnun değiliz ne zaman oldunuz ki zaten buzlu badem mi soksanız acaba kıçınıza ? yok ulen yok oyların hepsi akp ye var mı ?

  beğenmeyen varsa çağırsın atatürkü kaldırsın bu seçme seçilme hakkını zaten gavurlardan özenmiş . alsın götürsün istemiyoruz hadi bakalım nasıl olcak ? atatürk sizin getirdikleri bizim hadi bakalım .

  tarih boyuda böyle oldular kendi kendilerine kendi partilerini bitirdiler cehape ye parti diyorsanız tabiki .

  gelelim din düşmanlarına sakın kaçmayın hee bir yere hesabımız var biliyosunuz . o hesap ki ölene kadar değil kıyamete kadar yani .
  2 -1 ... tiamat