1. 1.
    2002 yılından bu yana akp ülkede har vurup harman savurdu. ülkenin kaynaklarını, topladığı vergileri hep bir yerlere yamadı. dışardan topladığı dövizleri yola betona gömdü. şimdi dıjjjjjj güçler diyerek topu taca atıyor.
    yemezler. vatan-millet-sakarya nutukları, olayı allaha, yastık altına havale etmeler akp' yi aklamaz.
    akp nin har vurup harman savurduklarının fotoları
    8 -2 ... eratosthenes
  2. 2.
    Rabbim Kemal unakıtan'ı unutturmasın. Amin.
    4 ... serdarsl06
  3. 3.
    fotolardakiler hiç bir şey değil bence...

akp müslüman ülkelerdeki terör örgütlerine milyarlarca dolar karşılıksız para yolladı..
    sırf mısır'a yollanan karşılıksız para 2 milyar dolar civarında..
    http://www.gazetevatan.co...i-yardim--551438-ekonomi/

libya'da olanlar o kadar utanç verici ki....

<--------alıntı------>
    http://www.hurriyet.com.t...lup-teslim-ettik-18700448
    BAŞBAKAN Yardımcısı Ali Babacan, G-8 ekonomi ve maliye bakanları toplantısı için Marsilya’ya (Fransa) giderken uçakta Libya’da yeni yönetime verilen 100 milyon doların ilginç öyküsünü anlattı. Babacan, “Libya’ya 100’er milyon dolarlık üç ayrı destek sözü vermiştik. Tamamını istediler, uçağın düşmesinden çekindik, göndermedik. 100 milyon dolar 1100 kilogram geliyor. Önce 10 milyon doları gönderdik. 100 kilogram ediyordu. Sonra 30’ar milyon dolarlık üç ayrı dilimi burada teslim ettik” dedi. Babacan, Marsilya yolunda gazetecilerin sorularını şöyle yanıtladı:
    * Arap Baharı’yla birlikte bu ülkelerdeki para Türkiye’ye mi aktı?
    - Yok, çok bir şey görmedik biz. Bir miktar vardır ama kayda değer değildir.

Uçak düşer diye vermedim
    * Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Bingazi’ye nakit 100 milyon dolar götürdüğü doğru mu?
    - Libya’daki Ulusal Geçiş Konseyi’ne üç ayrı 100 milyon dolar sözü verdik. Biri TiKA bütçesinden proje finansmanı şeklinde. ikinci 100 milyonluk dilim kredi olarak nakit. Maaş dağıtımı gibi öncelikli konularda kullanıldı. Üçüncü 100 milyonluk dilim ise yine kredi ve gıda, ilaç, yakıt gibi ihtiyaçlar için verildi. Karşılığında Libya’nın Türkiye’deki hesaplarını teminat olarak aldık. Bu rakamdan çok yüksek hesapları var. Sayın Davutoğlu gittiğinde paranın çoğu dağıtılmıştı. Aslında hepsini birden istediler ama ben, ‘uçak düşer müşer’ diye vermedim. Çünkü yüz milyon dolar nakit yaklaşık 1100 kg. Önce on milyon dolar gönderdik, 100 kg. tutuyordu. Sonra üç kez 30’ar milyon dolarlık dilimleri burada teslim ettik.
    <----alıntı---->

siz "Libya’da yeni yönetim"gibi şatafatlı laflara bakmayın para resmen arap dünyasındaki tek dostumuz olan kaddafi'nin katillerine gitti..

pekii, bu ahlaksızca işten ne kazandık biz?...
    hiç bişey...

habire allah, peygamber diyen a çemçük ağzınızı i..iyim sizin...
    3 -1 ... arbutus unedo
  4. 4.
    adı lazım değil bir devlet bankası, 22 ülkedenin 44 bankasından 4,5 faizle 1 milyar 400 milyon dolar kredi toplar. sonra tesadüf bu ya, tam o sırada bir medya kuruluşu satılığa çıkar ve başka bir medya kuruluşu bu grubu aslanlar gibi satın alır. hangi parayla ? bu devlet bankasından alınan krediyle. çekilen kredinin yaklaşık 900 milyon dolar olduğunu belirtelim.
    not: bu arkadaşlar bu krediyi aldıklarında dolar 4 tl idi. şimdi 6,5 tl. sıkıntı yok. akp yapar bir kıyak. yapmazsa yandı gülüm keten helva. borç tam 2' ye katlandı. memleket nasıl batar' a bir örnek.
    3 ... eratosthenes
  5. 5.
    acaba kılıçdaroğlunun mahkum olduğu bu durumun dolarları tl olmuş mudur ?
    bence kesin olmuştur. dekontları yakında açıklanır diye umuyorum.
    not: sen daha çok beklersin diyenleri kınıyorum.
    2 ... eratosthenes
  6. 6.
    bu dış borçları alan şirketler,bankalar her kimse artık onlar ödesin.
    her yıl dünya ortalamasının üzerinde büyüme rakamları açıklandı...bu büyüme ortalama insana,sıradan vatandaşa hiç yansımadı
    çünkü alt sınıfta gerçekten döviz yok olanların tamamını toplasan yine faydasız...
    ... aytmatow
  7. 7.
    o savrulan paralar donup dolasip kendi ceplerine inmistir. laz muteahhitler, peskes cekilerek yapilan ozellestirmeler, silinen milyarlarca dolarlik ver borclar...
    giren bize giriyor, akpnin para agasi zenginlerinin sikinde bile olmaz kriz.
    1 ... pillars of creation
  8. 8.
    sorumsuzluk fotolarıdır.
    ... atthespace
  9. 9.
    yolsuzluk iktidarı onlar. zaten o fotolardakileri yapmak için iktidara gelmişler.
    1 ... paganviodio
  10. 10.
    yaw daha şimdiden malum kütleye ezberletmişler

''abü abü büze obarasyon çekiyiiiiler''

özel sektörün ödemeleri var, hele yılbaşına doğru daha da artacak

bankalar dış pozisyonları kapatacak

başta igdaş bütün gazcıların ödemeleri var

bu gün böyleyse, kasım aralıkta

gavurlar büze decavüz ediyiii diyecekler anlaşılan.

aldığın kredileri ota boka yatırmışsın

çoğunun geri dönme imkanı bile yok

kimi ben passata binmem demiş

kimi saray yapmış

kimi makam uçağı almış

bilmem nereye müftülük binası yapmış

la bunların hangisi geri döner

karadeniz oto yoluna laf ettik diye

bize komünist dediler

git bak bakayım yol kaldı mı ?

o da komünist olmayanların işi.

ödeme vakti geldi