bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    sözde müslüman, numaradan demokrat akp'nin halkın bilmemesini istediği yönleridir.

eee medyanın yandaş tutumu ile halkın büyük kesiminin cahil olması birleşince söylemleri ile tezat teşkil eden bazı gerçekleri uzun zamandır gizlemeyi başardı akp.

misal rte'nin aldığı "yahudi üstün hizmet madalyası..."

nedense akp'ye oy veren güruh bu durumu görmezden gelmekte, bir allah'ın kulu da çıkıp "be adam madem israil'e karşısın ödülü geri ver" diyemiyor...

bir başka utanç timsali durum ise akp'nin yurtiçinde müslüman geçinmesi, hatta camilerin dibine seçim büroları açmasına rağmen avrupa hristiyan demokrat partiler birliğine üye olmak istemesi, bu hususta başvurusunun bulunması hatta ve hatta bu birlikte şu an gözlemci üye sıfatıyla bulunması...

e şimdi haydi bi daha türküsündeki ilkokul mezunu seviyesindeki kitle bunları biliyor mu?

siktiredin, verin oyları akp'ye...akp en iyisi, numero uno...
    1 -1 ... bu boru baska boru
  2. 2.
    ulusalcıların bayatlamış söylemlerini ısıtıp ısıtıp yiyen ülkücü.
    -2 ... menntre
  3. 3.
    akpnin okuyan araştıran bilgili kültürlü kişilerden saklayamadığı gerçeklerdir. bazen insanın ulan keşke öküzün hayattan birşey anlamayan cahilin teki olsaydım da şu akpnin açıkça halkı aptal yerine koymasını anlamasaydım ben de %50 gibi aptalın önde gideni olsaydım diyesi gelir fakat demez. malum (bkz: seri eksi oy veren ibne) aramızda.
    1 -1 ... ronaldogu