bugün

hayalleriniz gidici sizin, aç yok sizin gibi yalancılar var
hala boş hayaller beleş vakitler işinize bakın bea.
Kesindir. Şu saatten sonra akp'yi dantelli kefenlileri bile kurtaramaz. Türk tarihinin en karanlık sayfalarından biri olarak hiçlere karışacaklar.
amin amin inşallah inşallah.
sevindirici olan ise mhp'yi yanında götürüyor olmasıdır. yerine kimin geleceği önemli değil, yeter ki bunlar gitsin.
Ölüm var sonuçta..
Bu sefer de gitmez ise Erdoğan ölene kadar iktidarda kalır.
ben hiçbir partiye oy vermeyi düşünmüyorum zira hiçbir parti bana uymuyor ve hangi parti iktidarda olursa olsun başka partililer de oluyor ve herkes kendi hayatını, kaderini yasıyor.
o zaman benden bir şarkı sözü gelsin;
gülben ergen - herkes kendi kaderini yaşar yarim.
Yav he he. Bu milletin ferasetini, sağduyusunu küçümsemeyin. %52 ile yine seçilecek ak parti. Durmak yok yola devam. Hedef 2053. Yaşasın türk lirası.

görsel
akla romen atasözünü getiren mevzudur. ne demiş romenler köpekler istedi diye atlar ölmez demiş.
klişe bir başlık türü. Bir de eksi sozlukte daha bilgi içerikli yazanların olmasında belki de siyasetten başka konulara da önem vermeleri rol oynuyordur ancak orada da burada da taraflarlar var.
biraz da başka şeylerle ilgilenseniz diyorum nasıl olacak acaba? parti tutmayı 10 yaşındaki çocuk bile bilebilir yani ben biliyordum.
siz öyle sanın. en az 2030 lu yıllara kadar iktidarda kalacağız. 2020 li yıllardan ümidi kesin.
GREAT AMERICA!!!
Corona testi ve tedavisi :35 bin Dolar$
32.3050.000 tl
Ambulans hizmeti:1000 $
9.230.000tl
Bir günlük yatak hizmeti 2500$
23.075.000 tl
Muayene ücreti:500 $
4.615.000 tl
SUPER GÜÇ TÜRKIYE'DE
Corana Testi Bedava
Ambulans Bedava
Bir günlük yatak hizmeti Bedava
Muayene ücreti:15 tl

gidici olan sizin beyniniz, az yeyin şu samanı
nereye gidiyor, adamlar çatır çatır oy ihraç ediyor.
keşke gitse,ama gitmiyor.Sülük gibi yapıştı amk.
Bir gün Kılıçdaroğlu, Barzani ve Abbas kolkola yürürken karşıdan şeytanın geldiğini görürler, şeytan yanlarına gelince selamlaşırlar ve sen şeytansın, bilirsin diye söze başlamış Abbas,
Abbas- Filistin'de kan ne zaman duracak?
Şeytan- 100 sene sonra barış gelecek.
A- lanet olsun, ben göremiycem.
Barzani- ırmakta düzen ne zaman sağlanacak?
Ş- 160 sene sonra düzen sağlanacak.
B- kahretsin, ben göremiycem.
Kılıçdaroğlu- Tayyip iktidardan ne zaman inecek?
Ş- lanetler olsun ki onu da ben göremiycem.

Ekmeğin pişmesi için fırın yetmez, fırının içinde ateş olması lazım,
Muhalefetin olması yetmez, içi boş muhalefet neye yarar?
Yıllardır erken seçim deyip duruyorlar da birşey yapabildikleri var mı?

Yanılmıyorsam Sherlock s1-b2 yada b3 de bir suikastçı hedefini ıskalıyorsa bu ne anlama gelir? Öldürmek için ateş etmediği anlamına gelir.

Sizce bu kadar seçimdir neden hiçbir başarı yok?(birkaç büyük şehir belediyesi haricinde)
akp ile birlikte chp, mhp, iyi parti de gidici olacaksa harika olacaktır. bu ülkeye yeni parti şart.
öldüm bittim olsa akp nin temiz %30'u var.
https://karikaturistan.fi...ocu_yigit_ozgur.jpg?w=584
inşallah, yeter artık!
Abd 2003den bu yana rtenin ustune bush obama trup baydin değisirken biz tek lidere takildik kaldik.
olmaaazz daha karpuz keseceğiz.
Daha kulağımızın arkası var nereye gidiyorlar nereyee?
O gün için yaşıyoruz...