1. 1.
  gerçekten öyledir, fetöcü ne kadar adam varsa zamanında akp için çalışmış, oy toplamış hatta oy vermiştir araları bozulunca bu durum daha iyi ortaya çıktı akp'nin içinde fetö ile beraber fotoğrafı olan, gel artık bu hasret bitsin diyen adamlar var ve en iyi örnek; fetö okullarının önünde fotoğraf çekilen biri başkent belediye başkanı adayı.
  7 -2 ... metalheadbeleg
 2. 2.
  fetö kalıntısı değil fetö'yü fetö yapan parti
  4 -1 ... pozitifdeli0320
 3. 3.
  bir gerçektir.

  --spoiler--

  peki, fetö ye savaş açan kim?

  --spoiler--

  akp fetöye savaş açmadı fetö akp ye savaş açtı. akp lilerin hoca efendilerine ( dön ne olur diye yalvarıyorlardı ) savaş açması gibi bir durum olamazdı yoksa. hayır bildiğiniz şey yanlış ama yanlışın içerisinde bile yanlış algılıyorsunuz yanlışı *
  9 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  FETÖ denilen oluşum ne zaman sorun oldu? Akp’ye meydan okumaya başladıktan sonra...

  Akp ile uğraşana kadar “ cemaat devleti ele geçiriyormuş buna kargalar bile güler” diyen adam hala akp’de....

  Başka bir söze gerek var mı?
  5 -1 ... mavi huydur bizde
 5. 5.
  kısmen doğru sayılabilecek önerme. ama aya sofya bizans kalıntısı diye etrafında bizanslı arayan anca fosillerini bulur.
  Ayrıca fetö akp için oy toplamaz başkası için de toplamaz. Kendisi için toplar. Şu anda da kendisi için chp ve iyi partiye oy topluyor. Şimdiye geçmişten daha fazla önem vermek mantıklı olabilir.
  -2 ... mahmut sezar
 6. 6.
  gerçek gibi gerçektir. gene bir soru sorulmuş "peki fetö neden akp ye savaş açtı" şeklinde. misal sen aynı yatakta yattığın kadını mı boşayabilirsin yoldan geçen herhangi bir kadını mı ? daha basit anlatayım ciğerine kadar bildiğin adam hakkında mı daha çok fikrin vardır yoksa yıllarca seni yanına yaklaştırmayan adam hakkında mı ? yani beraber yürüdüğün arkadaşına ihanet edebilirsin zaten senin dostun olmayana ihanet edemezsin. akp 13 sene boyunca bunları akrep olduklarını bildikleri halde koynunda besledi. normal olarak akp yi soktular. hayır sanki bilmiyormuşsunuz gibi soruyorsunuz bunları gerçekten çok ilginç. aynı ülkede yaşıyoruz bizim gördüğümüzü bildiğimizi siz nasıl göremiyor bilemiyorsunuz hakikatten çok tuhaf. bize gökten ayet olarak inmiyor ki bu bilgiler zaten tüm itirafları akp nin başındaki şahıs yaptı zaman zaman.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  Kimse ecevit e fetö CÜ diyemiyor, niye? Onlarla haşır neşir olsa bile ötesi herkesin kendi bileceği iş.

  Sen kendine meşru süsü verip gayrımeşru işler çevirdiğinde bak, bu da benim eski dostum, dolayısıyla eski suç ortağım hadi onu da yargılayın demek en basitinden şark kurnazlığı.

  Herkes de sizin şark kurnazlığınızı yemez, okey?
  1 -1 ... tea man
 8. 8.
  akp nin fetö kalıntısı bir parti olması
  ... kerox