1. ?.
  Şimdi hiç darılmayın gücenmeyin ak yürüyen arkadaşlar. Ne zaman Akp'nin icraatları övülmeye başlansa laf dönüp dolaşıp duble yol muhabbetine gelir. Sorsan duble yolun sana ne faydası ne oldu diye cevap da veremezler. Evinden 2 adım ötedeki işine yürüyerek giden adamlar duble yolu niye över onu da anlamak mümkün değil. E bu kadar duble yol yaptın da 15 dakikalık yolu neden 1 buçuk saatte zor gidiyorum düşünüyorum düşünüyorum cevap bulamıyorum. Demek ki bu duble yollar bizim oradan geçmiyor.
  -1 ... battaniyesini arayan cocuk
 2. 1.
  "Tabi yapacak, başka bir işi doğru yaptığı mı vardı?" diye cevap verilir. Nitekim yolsuzluğun, çalıp çırpmanın, makamın, maaşın, binilen kırmızı plaka mercedeslerin, en iyi ünvanları hakeden, işine gece gündüz sarılmış insanların ülkeye neler kazandırdığını hiç düşünmeden, hükumete ve bilmem nerelerini bilmem ne yaptığım milletvekillerine sırf yalakalanmadığı için harcanan binlerce insandan sonra bırakın da onları yapsınlar.

  Lanet olsun bu AKP'ye (adını yazarken utanıyorum), allah onları bildiği gibi yapsın.
  1 ... advrosenberg
 3. 2.
  akkuyu santral, uzaya uydu, yerli silah ve sanayi, kanal istanbul, avrupa'nın en büyük hava limanı, marmaray ve yakında gelecek olan yerli otomobil ve bir çok yazılım. tabi biz uzaya uydu fırlatırken odtü engellemeye çalışmıştı unutturmayın. ayrıca en büyük icraatı bayrak direği ipi olanlar bu konuda utanıp konuşmasın. ayrıca pkk ya silah bıraktırmak ekonomiyi avrupada 4. sıraya getirip tarım gibi alanlarda avrupada 1.olmak ve daha sizin kafanızın basmadığı bir çok yenilik mevcuttur kafanızı sözcü gazetesinin iftira ve nefret dolu manşetlerinden kaldırında ülkeye bakın.
  1 -1 ... alpersef
 4. 3.
  arabası olmayan ve arabası olsa da benzin koyamayan hüloğcuları sevindirmiş icraattır...
  1 ... search for the lost entry
 5. 4.
  Böyle şeyler zaten yapılmak zorunda, başa kim gelse yapar yapmalı. yapmak zorunda olduğu şey yuzunden tebrik mi edilmeli?
  1 ... goodenough
 6. 5.
  arabası olmayan olsa da benzin koyamayan diyen dallamalar bundan 14 yıl önce %7500 faizle ile ancak toros a binip havasını atıyordu ülke hindistan gibiydi şimdi faiz yok imf yok ve 100 bin tl lik bmw lere binip araba siyaseti yapıyorlar. kendi partileri döneminde yolda bmw görseniz yan yana resim çektirirdiniz şimdi trafikte bakıyorum açım diyen orospu çocuklarının en ucuz arabası 50 bin tl. utanın diyeceğim yollara çıkıp evlenmem sikişirim doğurmam falan diyen analara sahipsiniz bence ölün memleket kurtulsun sizden.
  -3 ... alpersef
 7. 6.
  o nükleer santral olur da bir patlarsa (ki allah korusun) ben görürüm o zaman seni. Millet harıl harıl nükleer santralleri ilkel ve tehlikeli bir enerji üretim biçimi olarak görürken herkes doğayla dost sıfır emisyonlu enerji üretim yöntemlerini denerken sen 50 sene geriden gelip nükleer santral diye övünüyorsan çok yanlış gelmişsin kardeşim. Uzaya uydu gönderilmesi zaten günümüz teknoloji ihtiyacının bir gereğidir. Marmaray denen fiyasko daha ilk gününde patates olmuşken örnek verilmesi ise ironi ötesi. Yakında gelecek yerli otomobillerin ne zaman geleceğini de söylersen fena olmaz hani. Yerli silah ve sanayi zaten akp öncesinde de vardı bu arada arkadaşım.
  -1 ... battaniyesini arayan cocuk
 8. 7.
  iftiradır. en büyük icraati telefonla 45 dk içinde 1,5 ay sonraya hastane randevusu alabilenlere renkli televizyon hediye uygulamasıdır.

  henüz uygulamadan sağ kurtulan olmadığı için televizyonlar teslim edilememiştir.
  ... inmyopinion
 9. 8.
  ama bu yolları sunuş nasıl, zannedersin ki yollar altın kaplı.
  1 ... gemek
 10. 9.
  50 sene geriden gelip övünmüyoruz siz 90 yıllık rejiminizde ülkeye ancak bayrak ipi yaptınız kadınların saçıyla türbanıyla uğraştınız bu bize 100 yıl kaybettirdi sizin yüzünüzden 50 yıl geri kaldık hiç değilse ak parti o 50 yıldan 40 yıl eritti lakin siz hala aynı ılık havuza sıçıyorsunuz.
  ... alpersef