1. 1.
    emeklilere 1000 türk lirası ikramiye vereceğiz diyen ve yasayı meclisten geçiren akp-mhp koalisyonu yine bir oyun peşinde mi ?

sürekli yalanlarla ve desiselerle gündemi işgal eden akp 'iyi parti ' milletvekili aykut çıray'ın söylediğine göre ancak 2000 lira ve üstü emeklilere 100 lira ikramiye ödeyecek (miş) ...

1500-2000 lira arası maaş alana ,700 tl.
    1000-1500 lira arasına 500 tl.
    1000 lira altına ise 300 tl.
    eğer doğru çıkarsa akp gerçekten iktidara veda etsin korkunç tepki alacaktır..

ya akp'liler ortaya bir zarf attı iyi parti ve aykut çıray yedi yada olay doğru.

ben ummuyorum böyle bir ayrım yapacaklarını ama akp bu ,sürekli hile,desise ve sürekli yalan ...

ulan şurada 3-5 yıl ömrü kalmış yaşlı insanı nineyi dedeyi üzmek umut verip hüsrana uğratmak iş mi be ,yuh olsun..

https://youtu.be/anH3uS8Zm-A
    2 -3 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    eğer gerçekten böyle bir şey yaparlarsa muhalefet burunlarından fitil fitil getirir bu ibneliği.
    ... exlamabin
  3. 3.
    cumhurbaşkanı yamağı binali bu saatlerde açıkladı ,herkese bin kayme.

(allah'tan aykut çıray var ,esasen bunların kafası yazdığımız gibi imiş ama foya meydana çıkınca lüp geri adım attılar.)
    aferin binali reisinin yamaklığında epey başarılısın. artık seçim sonrası evlada iyi bir kıyak yapar .
    1 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    akp nin bin lira emekli ikramiyesinde oyun mu var
    3 ... recomax
  5. 5.
    100 megabit'e kadar limitsiz internet sistemi gibi bir şey olabilir. Bilemiyoruz. Kaynaklaşsak fena olmaz.
    ... gethere