1. ?.
  akp'nin aldığı oylar neticesinde %10 barajını aşamayıp, meclise milletvekili sokamaması durumudur. bu durumda; recep bey istifa eder, abdullah beyde istifa eder, akp nin tüm kadroları kaçar gider zira yeni meclis haklarında bir sürü soru önergesi verecektir. para piyasaları olumsuz yada olumlu ama mutlaka etkilenir. yeni cumhurbaşkanı seçilir. 2007-2008 futbol sezonu açılır. terör devam eder. akp nin çöküşü ile alakalı dramatik ve bir o kadarda yapmacık belgesel hazırlar can dündar. hayat devam eder.
  5 -1 ... ruhadam
 2. ?.
  ne yazık ki gerçekleşebilitesi(!) düşük olay. ayrıca (bkz: nerde o günler)
  1 -1 ... sosyalpenguen
 3. ?.
  türkiye'de balık hafızalı, pişkin, tutarsız insanların çoğunlukta olduğunu biliyorsak, böyle bir olasılığın imkansızlık derecesinde olduğunu kestirebiliriz.
  2 -2 ... krmyrdsn
 4. ?.
  22 temmuz arapları kalkındırma partisi işgalinden kurtulma bayramı olarak kutlanacak bayramın doğuş sebebi olacaktır**.
  1 -3 ... khutuck
 5. ?.
  bizim milletimiz hem biraz balık hafızalı hem de bir şey kafasına en az iki kere dank etmeden gerçekleri kavrayamayan bir millet olduğu için en 2 seçim sonra gerçekleşebilecek durumdur. daha satılacak şeyler var onları da satsınlar ondan sonra toprakları satmaya başlasınlar o zaman benim saf akp seçmenim uyanır belki. malesef hayatın acı gerçeği olarak bu insanlar bir hayli fazla ve ülkemizin kaderinde etken olabiliyorlar.

  elimde olsa seçimlerde seçmene belli bir iq seviyesi koyarım. normal zeka seviyesinin altındakilere oy kullandırtmam. bak o zaman akp geçiyor mu geçemiyor mu barajı.
  1 ... 2000cc
 6. ?.
  akp nin karşına mevcut düzende 10 chp gücünde bir chp çıkması sonucu yaşanacak hadisedir.
  -1 ... chukuk
 7. ?.
  kesinlikle gerçekleşmemesi gerekir.

  çünkü akp kadroları yüce divanda yargılanacakları zaman, milletvekili olarak görevli olmaları durumunda alacakları cezai yaptırımlar daha büyük olacaktır.
  1 -2 ... arude50
 8. ?.
  (bkz: hayali bile güzel)
  1 -2 ... leblebi tozunun hastasiydim
 9. 1.
  olası değildir, bir nevi kırmızı kar yağışıdır.
  1 ... misspiggy
 10. 2.
  ne güzeldir hayal etmek.

  hayaldir ama dersenizki "the secret ı uygulayalım, pazartesi hepbirlikte akp barajı geçemeyecekmiş gibi davranalım, evreni göndereceğimiz mesajlarla etkimiz altına alalım" ya olursa der uygularım.

  neymiş: umut fakirin ekmeğiymiş.
  5 -1 ... derintefekkur