1. 1.
    Etik metik geçtim bariz günahtır. Lan artık bu ülkede insanlar hastanede sıra beklemiyor, emekli yaşlı insanların ağzı açlıktan kokmuyor. Gençler dinamik ve ülkenin bir çok yerinde ar geler teknoloji uretiyor.
    Eksikler tabii ki var ama bu ülke yağ kuyruklarında ekmekleri az karnelerle almadı. Hepsinden öte artık namaz kılana öcü gözüyle bakılmıyor, huzurla islam yasanabiliyor ve kimsenin kılına zarar verilmeden bu yapılıyor.

Bu söylemlere yürekten, muhalefet icin muhalefet etmeden hakaret etmeden eksiye boğmadan adam gibi analitik yanıt verebilecek babayigit varsa bunların hepsini yutarım ve ilk işim akşenere oy vermek olur. Ama adam gibi salyalar saçmadan cevaplayan olursa, sizce de medeni olmanın vakti gelmedi mi?
    1 -7 ... sirinlerim tahtani
  2. 2.
    bütün sırrı bozdun akpli kardeş. sadece şunu söyleyeyim, 2002 yılı verilen şehit sayısı 7, 2017 yılı verilen şehit sayısını bilen sayabilen yok. bide şunu söyleyim yıl 2002 çeyrek altın 10 lira, usd 1.16 eur 1.20, şu an altın 300 usd 5 eur 6. benzinin mazotun litresinden bahsederdim ama akplilerle tartışmıyorum. yada tüm büyük şirketlerin tekelin petrol ofisinin şeker fabrikalarının elektrik şirketlerinin liman işletmelerinin hatta yapılan boğaz köprülerinin israil italya almanya gibi ülkere peştah çekildiğini falan da anlatmak isterdim ama dediğim gibi akp olunca tartışmıyorum. neyse söylenecek çok söz var ama anlatacak kimse yok.
    çünkü; yol yaptı.
    3 -3 ... demirin tuncuna
  3. 3.
    Ben ikna oldum oylar meral aplaya. Gerçi yol yabdı ama neys...
    -1 ... sirinlerim tahtani
  4. 4.
    al akp'ni de siktirgit.
    2 -2 ... munir bey
  5. 5.
    hastanede sıra beklemiyor ama hizmet almak istiyorsa özele gitmesi gerekiyor.arge teknoloji üretse cari açık habire artmaz en azından azalma trendine girer.insanlar eskiden istediği okula giderdi,şimdi sınavsız düz lise bile doluyuz diye yallah imam hatipe diyor.yerli et yenirdi eskiden şimdi ucuz olduğu için domuz etli yemle beslenmiş sırp sığırı yeniyor.eskiden gözlük alırken maliyetin yarısını verirdin şimdi 4/5ini veriyorsun.eskiden emekliler kahvede okey oynardı,şimdi incik boncuk satıyor,simit satıyor,piyango satıyor.
    2 -2 ... deli anlamindaki de