1. 1.
  ekonomi batak , işsizlik aldi başını gitti , satılmadık yer kalmadı, üretim yok (birkaç modifiye silah hariç) ülkenin %10 u mülteci kaynıyor, türk lirasının değeri neredeyse yok gibi .

  allah sonumuzu hayır etsin.
  15 -4 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 2.
  ülkenin amına koyan aslında bu kadar cehalete batmış uyduruk bir riyakarlığı din diye satan cahil bir sahtekar sürüsüne uyduruk çıkarları için bu toplumun yol vermesidir. bir sürü yanlış ve hataya rağmen hala onları desteklemesi onlara hiç bir ders vermeyip bu hataların üstüne hala onlara yol açmasıdır. başka bir ülkede olsa bu zatlar çoktan ağır hapis cezalarına çarptırılmış halde ve mallarına el konmuştu. ama malesef bir türlü bunları görmek istemeyen anlamak istemeyen yaban eşşekleriyle dolu bir yerde yaşıyoruz
  8 ... kakandoboy
 3. 3.
  siz cehape dönemlerini bilmezsiniz hastanelerde kuyruk bekliyorduk gılışdar sesegayı batırdı (!)
  4 ... silahsiz asker
 4. 4.
  red edlimez bir gerçek gerek tarım olsun gerek sanayi ekonomi silah sanayi hepsini bitirip batırdılar.
  4 -1 ... yazar cizer34
 5. 5.
  bunlar her şeyi varı yoku satıp tüm türkiyeyi batırdı. kimsenin hiç bir iktidarın yapmadığına bunlar cüret etti. senin geleceğin çoluğunun çocuğunun hakkı olan bir sürü kaynak satıldı. ama yine zarar yine batak yine ekonomi kötü. ama bakıyorsun bir takım zatı muhteremler. köşklerde yalılarda saraylarda. sığırlar geviş getirmeye devam ediyor. dini bize hırsızlar,hacı hüsrevliler, at hırsızları yağmacılar öğretecek peh peh peh.
  2 -1 ... kakandoboy
 6. 6.
  su götürmez gerçek
  14 -2 ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 7. 7.
  ülkenin amına koyan aslında bu kadar cehalete batmış uyduruk bir riyakarlığı din diye satan cahil bir sahtekar sürüsüne kimi önüne atılan kemiğe bağımlı hale getirilen, kimi de rantın sefasını süren bir toplumun yol vermesidir.
  7 ... sweetmandarine
 8. 8.
  2013'te cengiz dediydi de inanmadıydınız.
  5 ... fanfan la tulipe
 9. 9.
  akpye atılan son iftiralardan biridir. gerçekten yazık...
  1 -11 ... frank lucas
 10. 10.
  +1 ile katılıyorum.
  2 ... elimizde kalan tek nick teknik