1. 1.
  tam 16 yıldır ülkemizi yöneten ak parti'nin kadın ve çocuklara yönelik cinsel istismar, çocuk tacizi, çocuk cinayeti, kadına şiddet gibi suçlardaki utanç karnesidir.

  neden "utanç karnesi" diyoruz.
  çünkü akp denilen oluşumun bu konudaki yaklaşımları bunu hakediyor.

  sevgili ak parti seçmeni, bakın, eğer vicdanınız varsa, biraz merhametiniz varsa şu aşağıda yazacaklarımdan sonra bana "haksızsın ulan" deyin.

  mart 2011:
  chp, kadın ve çocuk cinayetlerinin önlenmesi için Meclis'e araştırma önergesi verdi. Şahin, CHP izmir Milletvekili Selçuk Ayhan’ın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesini işleme koymayarak iade etti.

  kaynak:
  https://www.sondakika.com...meclis-gundemine-2577539/
  -----------------------

  aralık 2015:
  CHP istanbul Milletvekili Mahmut Tanal, şiddet gören, mağdur olan ve gün geçtikçe de sayısı hızla artan kadın cinayetlerine dikkat çekmek için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu’na yazılı soru önergesi verdi.

  kaynak:
  https://www.haberler.com/...icin-soru-7997548-haberi/
  ------------------------

  mart 2016:
  MHP'nin çocuk istismarının önlenmesi için araştırma komisyonu kurulması önerisi TBMM Genel Kurulu'nda akp'nin oylarıyla reddedildi. (ensar vakfı önergesi)

  kaynak:
  https://onedio.com/haber/...lariyla-reddedildi-696728
  -----------------------

  mayıs 2017:
  HDP Milletvekili Bedia Özgökçe Ertan tarafından çocuk istismarının önlenmesi için hazırlanan araştırma önergesi, akp milletvekillerinin oy çokluğu ile reddedildi.

  kaynak:
  http://sendika62.org/2017...ariyla-reddedildi-422970/
  ------------------------

  ekim 2017:
  lise öğrencisi Helin Palandöken'in öldürülmesinin ardından Meclis'e sunulan 'bireysel silahlanma araştırılsın' önerisi akp'li vekillerin oylarıyla reddedildi.

  kaynak:
  http://t24.com.tr/haber/b...lariyla-reddedildi,469181
  ----------------------

  şubat 2018:
  CHP, cocuk istismarı vakalarının son 10 yılda yedi kat arttığını belirterek araştırma önergesi verdi. CHP'li vekillerin tbmm Başkanlığı’na verdiği dilekçe ile çocuk istismarı ile ilgili Meclis araştırması yapılmasını talep etti.

  kaynak:
  https://www.cnnturk.com/t...ri-10-yilda-700-kat-artti
  -------------------

  şimdi biraz vicdanınız varsa, biraz okuma, yazma, muhakeme kabiliyetiniz varsa tepkinizi gösterin. tabi eğer hala insansanız...
  13 -9 ... tengir budun
 2. 2.
  Boktular, iyice foseptik çukuru oldular.
  ... bay efendi
 3. 3.
  Bunun partiyle alakalı değil insanların yozlaşmasıyla alakalıdır her sucu hükümete atmaktan zevk duyuyorsunuz , size gülüyorum ve acıyorum malesef suç hepimizde . Bunu kabul edemiyorsunuz . O kadar partizanlaşmış ve gurursuzlaşmıssınız . Yazık .
  ... methem1