1. 1.
  görünen o ki " erdoğan yenilmezdir, ne yapar eder kazanır " ezberi bozuldu.
  dış politika ve ekonomi alanındaki başarısızlıkların algı oyunları ile örtülemeyeceği ortaya çıktı.
  bunların hepsinin bir sonucu olacak, akp ve erdoğan çöküyor.
  bu çöküş sırasında neler yaşanabilir.
  9 ... fismacunu
 2. 2.
  Erdoğan son günlerdeki konuşmalarıyla aslında kendi elleriyle kendine rakip hazırlamış oldu. halbuki imamoğlunu bir cumhurbaşkanı olarak bu denli ciddiye alıp hedef göstermeseydi kendi açısından daha iyi olurdu. imamoğlunun siyasi kariyerinin önü daha da açıldı bu sayede.
  2 ... coklu evrenler teorisi
 3. 3.
  davutoğlunun partisi ile akşenerin partisi birleşecek bence.. çok yüksek bir oy oranı ile 2023de . iktidar olacaklar.

  yeni nesil dinini daha iyi bilecek bir hale gelecek. kimse kandıramayacak artık onları .

  ve AKP aynı , Vatan partisi gibi marjinal iddaları ortaya atan bir parti olacak.. ama vatan partisi kadar bilimsel iddalar değil , cennet tapusu , mekke medinenin elden gitmesini engelleyen ( ki zaten bizde değil farkında değiller ) vb. tarzda söylemler ile yok olup gidecek din tacirlerinin odluğu bir parti haline gelecek.
  2 ... importer
 4. 4.
  anka kuşu gibi küllerinden yeniden doğacaktır.
  -3 ... gina carano
 5. 5.
  Parti kendi içerisinde savaşıcak.

  Parti'nin kurucu isimlerinden bile partide kalan yok gibi bir şey. Herkesi kovdu ya da bitirdi erdoğan. Parti'nin en güçlü isimleri berat paşa ile Süleyman siz düşünün. Zaten partiyi bitiren 2 adam yani.

  Haliyle akp kendi içinde savaşa savaşa çökecek.

  Şunu da gördük misal istanbul'da hırsızlık var diyen akp aslında aldığı ilçelerin çoğunu kaybediyormuş. Ankara da misal Mansur rahatça alırken ilçeler akp de kaldı. Ve akp Ankara'nın en ufak lafını bile etmedi. Neden acaba?

  Yani istanbul'a girmeleri AKP'nin büyük çöküşünü getirdi. Asıl hırsızlığı kimin yaptığının kanıtı da oldu.
  1 ... keyf kahyasi
 6. 6.
  ortaligi agir bir koku kaplayabilir tasfiye olan bunca zamandir sessizce kosede bekleyen yiginla eskiden yuksek mevkilerde yer almis ak partilinin anlatacaklari bizi hayretler icinde birakabilir.
  ... kafabulanadam
 7. 7.
  türkiyede tüm partiler gibi akp de projedir, biz bize uygun sisteme bakalım, kopyala yapıştır uymuyor bu millete.
  ... seyyah01
 8. 8.
  ne davutoğlu ne babacan alacakları sadece kol saati olur. çünkü bu adamlar bir sürü pislik ortalığa döküldüğünde bakanlara rüşvet skandalı para sayma makineleri ayakkabı kutuları öne yatmalar birilerinin ses kayıtları bunları görmezden geldiler millete sırıta sırıta komplo feto komplosu falan diye geçiştirdiler oysa bu durumları insiyatif alıp sonuna kadar soruşturacak gerekenlere gereken ceza verilene kadar peşinde olacaklardı. bunların hiçbirini yapmadılar hep macun çektiler uyduruk götlerini kurtarmak adına kılları kıpırdamadı. onun için bu saatten sonra beyhude. babayı alırlar ancak milletten zırnık oy çıkmayacak bunlara.
  1 ... kakandoboy
 9. 9.
  Zamanında ANAP ne olduysa onlar olacak.
  ... dinsiz kitapsiz kafir