bugün

seçimler öncesi çok kez karşılaşacak iki miting.
laf atışmalar ve bir çoğu.
pazar gününe damgalarını vurmaktadır.
birisinde makamına yakışmayacak laubalilikte eleştriler ve küfür derecesine varabilecek yakıştırmalar yapılırken; diğerinde seviyeli, haddini ve sorumluluklarını bilerek yapılan eleştriler duyulacaktır.

not: chpli değilim ulan.

fakat

edit: genç kasımpaşalılar rahatsız.üstelik hangi mitingte hangilerinin olacağından entryde bahsetmemişken. sizde biliyorsunuz işte.
24 nisan 2011 için söylüyorum. chp ezmiştir. miting yerlerinide göz önünde tutmak gerek tabi.
akp'nin devrinin yavaş yavaş bitmekte olduğunu gösteren mitinglerdir.
ekranların ortadan ikiye bölünmesine sebep olan mitinglerdir.bir taraf sessiz sinema yaparken diğer taraf mevzuatı anlatır sonra sıra diğer lidere gelir,sonra ikisi birden..*
(bkz: chp abd karşıtlığını dengeleyecekmiş)
cuma günüyse akp mitinginde cumaya gittim geleceğim diyalogları daha çok yaşanır.
bugün itibariyle chp beş boy fark atmıştır.
mhp bugün ikisini de geçmiştir. devlet bahçeli ilk defa bu kadar sert ve kararlı konuşuyor.
görsel
Akp mitingine katılanlar ülkenin eğitim seviyesinin altında, chp'ninki ise üstündedir.
Birisi millidir. Diğerini bbc, vodafone, fetö, pkk falan finanse eder, sponsor olur.
birisinde makarna dağıtılmamıştır. diğeri malum.
Birine fetö teröristbaşına hiçbir zaman hocaefendi dememiş olanlar katılır. Diğeri malum.
akabelileri fena kudurtmuş.

tek kuruş rüşvet dağıtmadan

üstüne de katılanın tamamı kendi cebinden çekmiş,

akabenin topladığının 2 mislini toplamış.

bu dur.
fetö teröristbasina hocaefendi demeyenler diyenler hdp ile bu yürüyüşü yaptığını unutmuş sanırım.
birisini israil finanse eder ve bop eşbaşkanı gösteri yapar.
diğerinde kemal kılıçdaroğlu düşüncelerini beyan eder, katılırsın katılmazsın, o ayrı bir mesele.
birisinde hiç götünün gılıyık yoktur. bilin hangisinde...
güncel Önemli Başlıklar