1. 1.
  müslümanların kutsal değeri olan ezana yapılan saygısızlıktır.

  görüntülerimiz ordu'dan;
  https://streamable.com/2rtq7

  akp ordu milletvekili şener yediyıldız belediye başkanlığı seçimi ile ilgili konuşma yapıyor, bu esnada ezan okunuyor, konuşmaya devam ediyor, sonra biraz duruyor, ardından yine konuşmaya devam ediyor.
  bunu da "belediye başkanına sordum devam et dedi, fetva verdi" şeklinde alay eder gibi söylüyor ve ezana saygısızlık yapıyor.

  günlerdir akp'lilerin ezana saygısızlıklarını yazıyoruz, ama ezan ıslıklandı diye ortalığı ayaklandıran denyolardan hiç biri bu saygısızlıklar için gıkını çıkarmıyor.

  hepiniz mi satıldınız ulan?
  19 -4 ... tengir budun
 2. 2.
  At yalanı silkim inananı.

  Olum mal mısınız, adam ezan okunuyor diye konuşmasını durduruyor.

  Hepiniz leşsiniz, Feminik karılar taksimde ezan ı ıslikladı dediğimiz de karıları savunacagiz diye kıçınızı yirttiniz yahu.

  Bi tespit.
  4 -4 ... atechso
 3. 3.
  Bakara makara...
  3 -1 ... kalle blomkvist
 4. 4.
  Aklıma birden şey geldi. CHP nin de vardı aynı vukuatı. Hatta 5 dakika içinde ihraç istemi daha sonra yanlış bildirim yapıldığı şeklinde haberlere konu olmuştu.
  ... son60dakika
 5. 5.
  islam'da Ezan sırasında konuşmamak gibi bir farz ya da zorunluluk yok dediğim durum

  Peşin edit; Tengir budun un islam'ı öğrenmesi daha çok çalışması gerekiyor.

  Belli ki ezanla ilgili olaya karşılık bu haber piyasaya sürülmüş ezana saygısızlık ve ezanı Protesto etmek başka bir şey ezan sırasında konuşmak başka bir şey tengirin bunu da ayırt edebilecek farkındalık seviyesine gelmesi için daha çok çalışması gerekiyor .
  -2 ... isminiunutanadam
 6. 6.
  akape iktidar olduğundan beri biz bir konsere gittiğimizde "ezan okunuyor" diye konser durdurulup, zorla ezan dinlemeye mecbur tutuluyorsak, bizi buna zorlayanlardan da konuşmalarını kesip saygı duymalarını beklemek, duymayandan da hesap sormak hakkımız.
  iki yüzlü din tüccarları.
  2 -1 ... strawberry blonde