bugün

lağım çok fena patladı.
akp de işler çok karışık.
artık rantı bozulmasın isteyen akpliler kendi ailesini katledecek kıvama gelmişler.

bir akp milletvekilinin oğlu babası ve ortağının kara para işlerinden dolayı kendisinin ve annesinin can güvenliğinin olmadığını yazarak sosyal medya üzerinden yardım talep etti.
görsel

ulan...
yaptığınız bu yolsuzluklar, kara para işleri kendi oğlunuzu öldürecek raddeye mi getirdi sizleri artık.

bu kadar mı seviyorsunuz parayı be?

edit: şerefleri ve namusları aldıkları troll ücretinden daha düşük olan aktroller, bu rezilliği bile savunmuşlar hemen.

bakınız, sözkonusu milletvekilinin diğer oğlu da tweet atarak babasının kendilerini tehdit ettiğini anlatmış. daha detaylı bir fikr verir bu açıklamalar. üstelik bunu diyen de avukat.
https://twitter.com/hmety...tatus/1410626662589472772

avukat olan kardeşin tweetinin görseli;
görsel

noldu lan namussuz aktroller, hadi savunun gelip vekilinizi.
Böyle bir babam olsaydı neyse demiyim bir şey acımazdım.
Agabe dini paradır. Para için yapamayacakları şey yok. En alttan en tepeye kadar asla şaşmaz.
Bütün pislikleri ortaya çıkıyor bu suç imparatorluğunun.
Kırk yıllık berberim böyle traş görmedim. (bkz: serin hikaye) gerççekten çok yazık..
rüşvet, uyuşturucu, adam kayırma, tehdit her türlü hukuksuzluk var bunlarda.
ülkemiz nasıl bir bataklığa saplandı. inşallah yakında çıkıp kurtulacağız ve bunların hepsi, her biri hesap verecekler. gazete manşetlerinde polis araçlarına binerken çekilmiş fotoğraflarını göreceğiz.
Amina koyayim oha ya. Cocugunu istismar eden akapeli, oz evladini tehdit eden akapeli derken... Ben bu akapeyi anlamiyorum, aralarinda curuk yumurta olmasi normal, yani her grupta olur boyle seyler. Ama neden hicbiri sesini cikarmiyor anlamiyorum. Bu curukleri ayiklasalar takdir gorecekler, ama bu curuklere kol kanat geriyorlar.
Babası yakında bunu fetöcü ilan eder. Ete kemiğe para vermeyin, yiyin birbirinizi.