bugün

siirt depremi sonrası atılmış, akıllara durgunluk veren tweetlerdir.

"allah'ın tüm vasıflarını üzerinde toplayan erdoğan" kısmına mı, yoksa deprem olan bölge sırf tayyip'e oy vermedi diye "başınıza taş yağmadığına dua edin" kısmına mı şaşıralım ve utanç duyalım insan şaşırıyor.

daha önce dediğim gibi. son zamanlarda akp zihniyet kontrolden çıktı. zira; (bkz: akp nin gidici olması)
her yazılan twite atlayıp burada ve ekşide başlık açıp yüzlerce tanım giriyorsunuz.
ak partinin medya tanıtım başkanı mahir ünal dır.

başlık "akp medya tanıtım başkanının skandal tweetleri"
nilüfer kaftancı ismini kullanan bir hesap.
ak partinin medya tanıtımdan sorumlu başkan yardımcısı kim?
mahir ünal
hadi bunu bilmiyorsun. koskoca partinin medya tanıtımdan sorumlu kişisinin 1000 takipcisimi olur.

twitter da bunun gibi provakatör binlerce sahte hesap var. kimi ak partili, kimi chp'li, kimi ülkücü vs gibi gözüküyor.
aslında bunu anlamak tek bir google aramasına bakarken, sorgulamadan binlerce insan paylaşıyor. böylece birbirimizden daha çok nefret eder hale geliyoruz.
bir işi yapan ile yayan benim gözümde aynı kategoride kötü olduğu için sizde kötüsünüz.

2 sene öncesine kadar bu tip feyk hesapların oltasına düşenlere "geri zakalılar" deyip geçiyordum.
2018 de bir zihinsel engelli okulu öğretmen arkadaşımı okulunda ziyaret edince fikrim değişti. "geri zekalı" dediğimiz insanların öğretildiğinde neler başarabilidğini o okulda gördüm.
o nedenle bir nevi masumiyet veren "geri zekalı" sıfatı yerine artık "organize kötülüğün bir parcası" olarak görüyorum bu oltaya gelenleride.

ed: iki tanımı birleştirdim. aynı başlıkta iki tanım olması saçma geldi.
Bu kadını dünyadan tecrit edeceksin.
Oha lan tipin biri de cıkmış atılan her twite başlık açıyorsunuz demiş...
Bu twite de başlık açılmayacaksa, tanrının tüm vasıflarını üstünde topladığ gibi inanılmaz uç bir soylemle savunulan bir siyasetçiye oy vermemek bu denli büyük bir nefret konusu olmuşken bu durum konusulmayacaksa, ne konusulacak?

Abi gercekten zıvanadan çıktınız siz.
Adam resmen konuşmayın demiş, utanmadan yazmış bi de bunu buraya...
Bu akşam ak partiyle canımı sıkamam.

Her biri ayrı bir iğrenç.
vay arkadaş. neymiş her şeyi sözlüğe taşımamak gerekirmiş. neymiş başkası medya tanıtım başkanı imiş.

velev ki öyle. öyle olması bu sözlerin söylenmediği, bunu diyenin akp'li olduğu gerçeğini deiştiriyor mu ??.

başlık içindeki rezalete tek kelam yok. klasik akp demagojisi.
(bkz: yok artık ebesinin amı Ali Sami)
yalanlanmıştır. sol troller ağlayabilir.
Rte denen akp başını Allah yerine koyan yaratıklardan biri daha.Sizin tükeneceğiniz günler yakın.Allah tez zamanda cezanızı versin emi.
Normalde “Hiçbir şey olamayacağın” bir ülkede onun sayesinde bir makam Sahibi olursan işte bu derece bir yalakalık noktasına geliyor, sınır tanımıyorsun.
Twitte yazanları eleştireceği yerde hala “akp li medyadan sorumlu bşk yrd değil” diyerek partizanca davranmak gerçekten komik. Hele ki 21. yy da. insanlık ve vicdan yoksunluğunu eleştirmek yerine destekçisi olunan siyasi oluşumu aklama çabası acizce. Bunu yapanın twiti görüp araştırmadan başlığı açandan hiçbir farkı yok. Partizan her yerde partizan.
Yandaşların troll hesap tweeti diye reddettikleri tweetlerdir.

La iblisler, bu tweetler troll hesap tweeti olsa ne olacak? Aynı sözü akp düzce milletvekili fevai arslan söylemedi mi? Biriniz olsun tepki gösterdiniz mi? Ya sucukçu muhasebecisi? Bu herife "sen ne diyorsun lan?" dedi mi? Yoksa gaza gelip "rahmetim gazabımı geçmiştir" mi dedi ve fevai'yi bir sonraki seçimlerde tekrar aday mı yaptı? Ya "dindar" (!) düzce halkı bu küfrün hesabını sordu mu? Yoksa fevai'yi tekrar mı seçti?

Lan yatacak yeriniz yok münafık çıfıtlar sizi!
foto fetö işi çok hesap var böyle lakin akp ninde cozuttuğu aşikar bir gerçektir.
allah'a kayyum atanmadan az önce atılmış tweet.