bugün

Bu başlıkta birbirinden farklı görüşler arasında nasılda kalite farkı olduğunu gösteren mevzu.

Bir tarafta eleştirisini düzgünce yapan karakterli bir kesim, diğer taraftan söyleyecek mantıklı birşeyi olmayıp, anca hakaret ve küfürle karşı tarafı bastırmaya çalışan karaktersiz bir kesim.

Bu bile seçimleri belirliyor. Ki iyi ki öyle olmuş diyoruz.
Adam, evime ekmek goturemıyorum dıyor abartılı buldum durumu denılıyor. Keyif çayı için denılıyor nesını yanlıs anlıyacak mıllet bence akplı degılım ama dıyenler durumu kabul etmelı.
okçomarlar nasılda güzel güdülür gösteren olay.
"cehape'li kafatasçı bir çapulcu"
cümlesini okuduktan sonra bastım eksiyi bastım engeli.hayatında bir boktan habersiz iktidarı tutmuyorum amağ cümlesini ezberleyen öküz trollden farkı yok.
iyiki de akp li değilmişsin. Yoksa bir tek yalamadığın kalırdı.
"bakın bu video kesilmiş"

peki kesilmemişi nerede? hani erdogan rüya görse yayına ara verip erdoganın rüyasına bile bağlanan şerefsizlerden oluşturulmuş yalama akımdan oluşan.

yok vermemişler bunu nedense.

işte bu yüzden akebe diyoruz, bakın fideoyu kesmişler, fideoyu kesmeseler biz çalan, soyan, insanları ayrıştıran, ekonomiyi bitiren akebeye oy vermezdik.

yok senin kanın bozuk, kesik videoyu bile görüpte yıllardır yapılan orospulukları göremiyorsan.
iyi ki al Bi çay iç demiş al yarrak var ye de diyebilirdi o sınırsız selahiyet ile..
Evet bir kesinti varmış. iyi niyetli olmadığı da açık.
Çapulcu tayfa sebep bulamadığı noktada böyle sahtekarlığa başvurur. Entrylere bakıyorum, tek mantıklı şey yazan oktroll yok. Sadece akpli değilim lafı üzerinden gitmiş.

Niye? Çünkü söyleyecek birşeyleri yok.
Ülkeyi lağım çukuruna bu akepeli değilim amacılar düşürdü,evet akepeli değilim amacılar ne olursa olsun tapın reisinize sizi de yarı yolda bırakana kadar aynı yolda yürüdüğü arkadaşlarına attığı gibi size de tekme atana kadar cehennemin dibine kadar yolunuz var.
Evet akp'liyim ve böyle beceriksizce algı kasan lağım medyasının rezilliklerini net oğlu net görüyorum. Anca bir aptal bu montaj videodan medet umar.
Akpli değilim ama.
Aması ne ülkede objektif tarafsız insan veya medya mı biraktınız lan.
Hizipçilik yandaşlık avanelik kolboyu.
Yine aynı zihniyetin yaptığıdır. Herşeyleri yalan üzerine.
algı operasyonunun dibidir, sol çomar gütmek için yapılmış bir montaj operasyonudur.

yiyin yiyin afiyet olsun.

allahın salakları.
Akp'li değilim ama bence de algı operasyonu.
Neden mi çünkü çaldılar.
Dur ulan kafam karıştı. O ibb seçimiydi.
diyalog uzasa da, bu diyalogtan sonra söylenmiş ve buna istinaden söylenmiş sözdür. Gerçekten bir rezalettir yaşanan. insanlar korkudan kendini ifade edemiyor.
cuhape denen parti zaten algı üstüne istanbulu kazanmıştır. hdp denen zırtılarla koalisyon yapıyolar birilerine sorduğun zaman değiliz diyebiliyor plastik kafalı tipler.