1. 1.
  içinde sözde halk geçen sözde haber sitelerinin yaptığı algı operasyonudur. Neymiş, cumhurbaşkanı vatandaşla dalga geçmiş güya.

  http://www.halkgundem.com...ecer-gibi-cevap-2739v.htm

  Öncelikle söyleyeyim akp'li değilim.(edit: hayatlarında dürüstlük nedir hiç bilmeyen, cehape'li kafatasçı bir çapulcu ve hadep'li soysuz bir bölücü hiç değilim). Ama burada bariz bir sahtekarlık var.

  Derdini anlatan vatandaşa cevap veren cumhurbaşkanı arasında dakikalarca geçen diyalog var. Ama nedense bu şeref yoksunu malum haber kaynakları hemen videoyu kesip "al keyif çayı iç" bölümüne getirip, montajlayıp, vatandaşla dalga geçtiğini imasında bulunmuşlar.

  Lan arkadaş asıl orada vatandaş cumhurbaşkanı ile dalga geçiyor. Biri de oradan diyor "arabamızı yenileyemiyoruz". Derdini sikeyim senin ben.

  Eminim ki cumhurbaşkanı onunla da diyalog kursa, hemen bu çakal sürüsü onu da montajlardı.

  işte akp niye her seçimi kazanıyor, işte bu soyu bozuk sahtekarlar yüzünden. Emin olun olun akp'nin aldığı oyun yarısı bu soysuzlara inat olarak veriliyor.

  Bu ülkenin en büyük eksiği "sağlam muhalefet(ler)" olmamasıdır.

  Edit: söyleyebilecek tek sözü olmayan çapulcular anca böyle vövövövö diye saçmalar. Ortada bir montaj var, bir sahtekarlık var, sen buna cevap ver okcücüğüm.
  29 -32 ... neflodi
 2. 2.
  cuhape denen parti zaten algı üstüne istanbulu kazanmıştır. hdp denen zırtılarla koalisyon yapıyolar birilerine sorduğun zaman değiliz diyebiliyor plastik kafalı tipler.
  6 -9 ... frank lucas
 3. 3.
  diyalog uzasa da, bu diyalogtan sonra söylenmiş ve buna istinaden söylenmiş sözdür. Gerçekten bir rezalettir yaşanan. insanlar korkudan kendini ifade edemiyor.
  4 -3 ... vittorio87
 4. 4.
  bir de "akebeli değilim" demiyorlar mı, amk aktrolleri. ulan ahaberde hergün algı oprerasyonun kralını yapıyorlar, kime neyi anlatıyorsunuz.
  22 -16 ... bir gun mutlaka
 5. 5.
  Akp'li değilim ama bence de algı operasyonu.
  Neden mi çünkü çaldılar.
  Dur ulan kafam karıştı. O ibb seçimiydi.
  7 -4 ... libary
 6. 6.
  algı operasyonunun dibidir, sol çomar gütmek için yapılmış bir montaj operasyonudur.

  yiyin yiyin afiyet olsun.

  allahın salakları.
  9 -7 ... uluyan bilge
 7. 7.
  Akpli değilim diye biri kendini savunuyorsa bilin ki en önde gidenidir. Premium akplidir.
  7 -6 ... alfa yazar
 8. 8.
  Yine aynı zihniyetin yaptığıdır. Herşeyleri yalan üzerine.
  6 -2 ... teyete
 9. 9.
  Akpli değilim ama.
  Aması ne ülkede objektif tarafsız insan veya medya mı biraktınız lan.
  Hizipçilik yandaşlık avanelik kolboyu.
  2 ... atlant isten gelenadam
 10. 10.
  Evet akp'liyim ve böyle beceriksizce algı kasan lağım medyasının rezilliklerini net oğlu net görüyorum. Anca bir aptal bu montaj videodan medet umar.
  8 -7 ... benikimesor