1. 1.
  asiri akp karsiti bir insan olmamakla beraber, ki itiraf edeyim, daha duzgun durduklari siralarda taraflarinda bile durmustum, secimin amina koyuyor bu parti. gercekten insanlik disi lan, gercekten butun bi secmen kitlesini aptal yerine koymak lan bu. gercekten orospu cocuklugunun dik alasi. bunun uzerine akp'ye oy verecek dosta diyecek lafim yok. bakin lan su video'ya apacik lan her sey. ayip aminakoyim lan, adamlar basmislar akp'yi pusulalara, takiliyorlar, kafalar rahat. olur mu lan boyle! yazik be!

  http://www.dailymotion.co...lari-havada-ucuyuyor_news
  3 -5 ... doyouthinkyoucantell
 2. 2.
  http://www.itusozluk.com/...+oy+pusulalar%FD/@7110255
  ... ben bilirim
 3. 3.
  ilahi güçtür o yaa.. elektrikleri kesmek yetmez, hayali seçmen yetmez, bu eksikti zaten..
  1 -2 ... kopan sifon cekecegi
 4. 4.
  doğrudur. yarınki oy pusulalarında mhp 12. sıradayken bu uçuşan pusulalarda nedense mhp 2. sırada basılmıştır. ayrıca şöyle bir durum daha mevzu bahistir (bkz: göte giren başlıklar)

  edit: bilgi ilavesi

  geçen seçimlerdeki pusulalar olduğu renksiz oluşundan anlaşılmaktadır. bu seneki pusulalar renklidir. ayrıca pusulaya biraz dikkatli bakıldığında "ataşehir belediye başkanlığı seçimi" yazdığını herkes görecektir.
  3 -1 ... letis
 5. 5.
  durum çok vahim.
  1 ... ulftheodor
 6. 6.
  videodaki pusulada hepar ve halkın sesi partisi amblemlerinin olmamasından eski seçimlerden birine ait olduğu düşünülen hadisedir.

  ankara'da elektriklerin, tam da sayım sırasında kesilmesi ve melih gökçek'in belediye çalışanlarınca, belediye araçlarındaki oy çuvallarının atılıp tutulmaları varken bu tür asparagas girişimlere de ihtiyaç yoktur itikadimce.
  1 ... poisonx
 7. 7.
  2009 yilinin pusulalaridir. Zira bu yilki secimlerde anap yok.
  ... muhtemelenasabi
 8. 8.
  Çok mantıklı lan, seçime hile karıştırıyorum ve herkes bunu öğrensin diye de yollara saçıyorum pusulaları. Bi siktirin gidin ya. omuzlarınızın üzerinde taşıdığınız şeyin adı beyin olmalıi başka bir şey değil. Yemeyin bu numaraları.
  4 ... 2 kare 2
 9. 9.
  --spoiler--
  12 haziran 2011 genel seçimlerinde ak parti oy pusulasının ilk sırasındadır ne hikmetse videoda son sırada görülmekte.. onu geçtim seçimlerde kullanılacak zarflar sarı iken burada pembe.
  --spoiler--

  bu kadar acizlik olmaz. kabul edin iste halkin yariya yakini bu partiye oy veriyor. bok atacaksiniz diye iyice rezil oluyorsunuz.
  1 ... ucamayanpilot
 10. 10.
  insan üzülüyor, seçime hile karışacak olması kanı donduruyor.
  ... ceterelealtdeleteenter