1. 1.
  sosyal medyaya bakacak olursak, hiçbir seçimi kazanamazdı. sosyal medya, mitingler, tv programları.. bunların hiçbiri belirleyici etkenler değil. hele ki bu seçim için. ilk defa tahmin etmekte zorluk çekiyorum ama ben de erdoğan'ın kazanacağını düşünüyorum.
  1 ... hodri meydan 89
 2. 2.
  Kuzenlerin mahallesinde arabayla zerzevatçı gelmiş meyve almak için markete gitmekten kurtulduk diye çıkıyorlar. Yıl olmuş 2018 hala zerzevatlar bitmiyor bas bas bağırıyor tabi her yer nişantaşı değil.

  Adam "hayat pahalılığından arabayı dolduramadım" diyor, soğan var mı diyorlar yok diyor, limon var mı diyorlar yok diyor, patates az kalmış, kıvırcık, marul yok, bilumum sebze çeşitleri az az ve eksik. Adam hale bir gidin ateş pahası, pahalılıktan hiçbir şey alamadım idare edin diyor.

  Neyse bir abla geliyor bakıyor, bunlar gitse de kurtulsak diye laf atıyor, yanındaki abla olur mu ben Tayyipçiyim diyor, zerzevatçı adam da ben de AKP, Tayyipçiyim ekonomi süper demez mi?

  Bunu duyan ben hemen aracın o tarafa yürüyüp az önce arabayı dolduramadım dedin şimdi ekonomist oldun bu ne perhiz ne lahana turşusu dedim.
  Tayyipçiyim diyen abla ben kocamın parasını yiyorum evde ayol benim işim olmaz deyip kaçıyor, lafı atan abla da bizi dinleyip konuş kız konuş diyor.

  Adamların savunması şu: doğru hataları var. Ama kim götürmedi ki, seneler önce şu oldu,bu oldu. Neler oldu neler bir bilsen.

  Tabi biz hiçbir şey bilmiyoruz bir siz biliyorsunuz hala arabayla 30 senedir satış yapıp pahalılıktan boş kasalarla geliyorsunuz mahallelere üç kuruş kazanayım diye.

  Dedim ki bakın kimse oyunuzu değiştirmeyi beklemiyor sizden, kimse de değiştiremez. Ama gelip üç tane limon satamayıp millete adamı savunuyorsunuz.

  Biraz silkinin, kendinize gelin. 30 senedir aynı arabayla sebze satıyorsunuz zengin mi oldunuz diyorum hebele hübele deyip hala savunuyor. Deli gibi savunuyor.

  Vasıflı olan çok saçma bir tarih anlatıyor, vasıfsız olan kendini savunamazken onu savunuyor.

  Bunlara Allah akıl fikir versin gerçekten.
  4 ... lolita lempicka