1. 1.
    Ezberinden 10 tane bilimsel dergi say desen sayamayacak ergen uydurması. Evet.
    3 -4 ... oytunkaran
  2. 2.
    bilimsel mi ? okusunlar da, ali cin okusunlar, ama okusunlar.
    1 ... leodavinci
  3. 3.
    bilimsel.dergiyi geçtik o kadar din taraftarlarılar ki dini bir kitap bile okumuyorlar * .
    ... okci
  4. 4.
    ya arkadaş nedir bu ön yargı anlam veremiyorum. bilimsel dergi okumamakla suçladığın kesim ülkemizin yarısı ve sen bu kadar insana bu düşünceyle yaklaşırsan sadece aşağılamak maksadıyla gidince eline ne geçecek çok merak ediyorum. yalnızca bölücük yapıyorsun. ülkemizin genelinde kitapta okunmuyor o zaman chpliler kitap okumayan cahil bir kesim. senin inandığın düşüncede bizim açımızdan baktığında böyle gözüküyor.

ayrıca bilimsel dergiden kastın yalnızca evrim teorisi dediğin bu kesimin inancına terstir. bu sebepten insanların bu tarz teorileri saçma bulup evrim teorisiyle ilgili yazı okumamaları gayet doğaldır. yani sen aynı zamanda bu kesimin dini inancına da hakaret ederek bilimsel dergi okumamakla suçladığın ön yargı ile yaklaştığın kesimden çok daha aşağı ve komik bir konuma düşüyorsun.

oysa sen insanların fikirlerini sadece aşağılamak yerine hoşgörü duysan ortada komik düşen ve iftiracı bir kişi olmayacaktı. bu şekilde olan arkadaşlar var bu sözlükte okuduğum entrylerde görüyorum.

lütfen insanların düşüncelerine görüşlerine ne olursa olsun saygı duyun ve dinleyin belki fikirleri doğrudur ve doğru olanı bu sayede görebilirsiniz.
    ... efsaneman
  5. 5.
    Belgesel izleseler bile yeter mk.
    ... tatardoktor