bugün

dünyayı ve türkiye cumhuriyetini savaşlardan koruyabilen bir hükumeti siyaset sahnesinde 1 numara yapmayı başardıkları için gerçekleşecek hadise.

--spoiler--
oylar kayıt altında sağ tarafınızdaki melekler yazdı bunu amel defterinize. mahşer günü dünyalar kadar günahınız olsun o verdiğiniz 1 oy hepsini bertaraf edecek inşallah.
--spoiler--

mutluimam

ek: artık subliminal mesajda veremiyoruz arkadaş. hemen çözüyorlar.
bu zamanlarda suriye'ye veya zamanında ırak'a girmek için çıldıran bir başbakanımız olduğundan doğru olmayan önermedir.
direk cenneti mi? (bkz: elektirik direği)
(bkz: direk cenneti)

ve yine yeni yeniden serbest çağrışım;

(bkz: yağlı kazık)
(bkz: eşek cenneti)
ne gereği var ki zaten bu dünyada cennette gibi yaşıyorlar.
kaldırdım yarrağı bekliyorum cennette,
sonsuza kadar sikeceğim elbette.
cennetten parsel satanlarla aynı zihniyeti paylaşmak.
doğru bilgidir. az evvel stv habere konuşan cennet tapu müdürlüğü yetkilisi zikrullah şarapşelalesi; akp seçmenlerini direkt olarak cennetin en güzel yerlerine alacağız, erkeklerine 7 huri, kadınlarına 4 nuri vereceğiz, şarap bira falan akacak şerefsizim. çalışmalarımız sürüyor" açıklamasını yaptı.
sözkonusu "direk"in de biz vatandaşlara gireceği gerçeğini değiştirmez.
(bkz: siyasi dini başlıkları sözlükte istememek).
eşşek cenneti herhalde.
ya direk AKP'ye girerse? cennete öyle "direk" girme var mi la? torpil orada da mi var la? hay amk rüşvet ve adam kayirma sacmaligindan orada da mi kurtulunmuyor? e ne yapalim; biz direkt cehenneme gideriz, direk te AKPlilere girsin * )
Hayalde olan bir teoridir. Kanıtlanması da imkansızdır.
safsatadır. bireyin araştırmadan sadece çevreye bağlı kalarak attığı her oy (saadet partisine bile atsa) o bireyin sorumsuz olduğunu gösterir.
allahın işine göz diken ne kadar çok akıllı var.
uyarı: şirk koşmak ( yaradanla kendini bir tutmak ) en büyük günahtır, direkler arası git gel yaptırırlar.
ben demiyorum bizim kitabımızda yazıyor.
şüphesiz dünyalık işlerle alakası olmayan akp seçmeninin ödülüdür!

bunlardan biri cennette ise allah rızası için ben cehennemde kalayım...
recep tayyip'in yeni vaatlerinden biri olabilir.
(bkz: bu neyin kafası)
Bu kadar hak yiyip nasıl cennete gidecekleri merak konusudur.