bugün

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=304906

chp den akp ye yapılan akıl almaz suçlama!
güzelim bereket tanrısına el atmasalar bari. ama şimdi onlar da haklı,malum genciz kanımız kaynıyor sonra orda atın ziki daşşağı görünce iyice tahrik oluyoruz. ağaçlara kerkiniyoruz abazanlıktan yiteeeeer sağ kolumuz tutmuyor! biri buna dur demeliydi zaten.
vizontele'deki partililerin at heykelinin $eyini tra$latması vari bir olay. $oktayız.
(bkz: filmler gerçeğe dönü$üyor)
Kesilen penis Akplilerin belki işine yarıyordur düşüncesini akıla getiren iddia.
chp muhalefet edecek bir şey bulamamış atın siki taşşağına kafayı takmış. aslında yeni uğraşı alanı edinmişlerdi ya neyse.
bundan sonra bu at cinsel ilişkiye giremeyecektir.
yazık değil mi ? *
boş gündem yaratan haberimsi. bi tartışmadık çük kalmıştı, onu da yaptılar!

(bkz: oturarak ayakta alkışlıyorum)
bundan yüzyıllar once vatikan heykellerdeki erkek cinsel organlarını kopartmıştı, sex objesi olarak gördüklerinden. Yüzyılık düşüncenin ülkede hortlamasıdır.
Resmin tamamına değilde bel altına odaklanan insanlardan, beklenen hareket budur.

Hala iddia dedildiği için özellikle belirtmek isterim ki, akp liler bunu yapmıstır demıyorum, ama yapmadılar da demıyorum.
allah ım bizi at çükünü cinsel obje gören iktidarlardan, atın çükü nerede diye çemkiren muhalefetlerden koru. amiin.
(bkz: sakaysa hic komik degil ciddiyse cok komik)
doğru olabilecek iddiadır. hatta söylentilere göre hediye paketi yaptırmışlar, iddia edenler yollayacaklarmış.
şaşırılabilinir.tuttuklarını biliyorduk ama...
görmemişin bi atı olmuş, gerisini biliyosunuz zaten.
vandalizm hortladi demeye getiren andavallarin, memleket isinden cok atin z.ki essen.mi gibi islerle ugrastiginin haberidir. hepsini siyasetten siktir edeceksin ki akillansinlar.
efendim uzun yıllarını denizli'ye vermiş biri olarak uzman görüşü belirtmek isterim. -uzmanlık alanım at s.ki değil lan-

chp'nin zaman zaman baş gösteren angutça muhalefet yaklaşımlarından biridir.

tanım kısmını geçtikten sonra şöyle diyebilirim ki, denizli belediyesi akp ile birlikte denizli'de çok müthiş işlere imza atmıştır. örneğin yasalaşmayan şu alkollü içki satan iş yerlerini kırmızı bölgeye taşıma olayını, yasa çıkmadığı halde fiili olarak uygulamıştır, uygulamaya devam etmektedir. hatta kırmızı bölge olarak belirlediği yer denizli'de allah'ın s.ktir ettiği yerlerden biridir, tabakhane bölgesidir. tabakhane deyince koku olayını çözebiliyorsunuzdur umarım. ulaşım sisteminin dangalaklığı, trafiğin sıkışmasını insanları toplu ulaşıma yönlendirerek çözeceğine toplu ulaşım araçlarını şehre girmekten men etmesi hakikaten muhteşemdir.

neyse, uzun uzadıya denizli'yi anlatacak değilim, muhalefet gidip bu saydığım ve burada saymadığım pekçok sorunla uğraşsın, yok atın s.kiymiş, t.şağıymış tuhaf işler bunlar. bahsi geçen heykel de zaten birçok denizlili tarafından çok afedersiniz "taşakaltı heykeli" olarak isimlendirilir. eskiden o heykelin hemen altında bir bank vardı -hala var mı bilmiyorum-, oturduğunuz yerden kafanızı kaldırca atın pipisi ile yüz yüze gelebilirdiniz. atın pipisinin altında otururdunuz vs. atın sünnet edilmesi olayı varsa bu denizli belediyesi'nden beklenen bir şeydir, lale sinaması'nın sahibi latif -cezmi baskın- gibi don falan da giydirebilirlerdi, heykeli yapan heykeltraş da atın pipisinin en son yenileme çalışması sırasında yerinde durduğunu, muhalefetin atın pipisi ile uğraşmasının ise gülünç olduğunu belirtmiştir.

atın pipisi kesilsin mi? elbette ki kesilmesin ama arkadaş denizli'nin o kadar sorunu bitti de atın pipisi mi tek konu? türkiye'nin tüm sorunları bitti türban, denizli'nin tüm sorunları bitti atın pipisi.

iktidarı ile muhalefeti ile hakikaten çok bodosloma bir toplumuz.
ako denizli belediye başkanı hakkında bilgisi olmayanların inanabileceği bir şeydir. ama o şahsın çizgisi, beyanları ve icraatları göz önüne alındığı zaman bu iddianın doğruluğuna insan inanır.

zaten bir daha ki dönem rte kendisini aday göstermeyecektir.
atin tenasul uzvuna sanat eseri diye sahip cikanlarin rahatsiz oldugu durum,

su konuya engin ardic yada ahmet turan alkan bi yazi yazsa da gulsek!
(bkz: bastırılmış duygular) *
tayyip in attan düştükten sonra canlı cansız bütün atlardan öç alma istekleridir.
bir sonraki bölüm;

(bkz: atın intikamı)*
laikci kesimin feryatlarına bakılırsa, kopan parçanın laikliğin simgesi olması yüksek bir ihtimaldir, geri verin kardeşim adamların simgeleri.
bu haber üzerine akp'li vekillere ve üyelere ciddi saygı duydum. hakikaten tuttuklarını kopartan insanlarmış. bravo.
Denizli CHP il Başkanı sayın Ali Kavak beye tüm yurttaki partililerden at penisi yağdığını duyarsanız hiç şaşırmayın, chp eskisi gibi değil birbirlerini yalnız bırakmıyorlar artık.

şahsen bir ak partili olarak şimdi iniyorum atölyeme, kendi ellerimle bir tane de ben yapıyorum, gönderiyorum, madem bizimkiler bir terbiyesizlik yapmışlar, bize de gereğini yapmak düşer.

(bkz: chp il başkanlığına at penisi yağdırıyoruz kampanyası)
olayi sadece atin s.ki sananlarin yanildigi konudur. sorun olan muhafazakar baskidir, sanata tahammulsuzluktur, cinsel sapikliktir. iddia dogrudur yanlistir orasi ayri konu. ama kim yapmissa yapsin atin s.kini bile mustehcen bulup koparanlar var bu ulkede. utanc verici bir durum. ben boyle sanatin icine tukureyim diyerek bir heykeli kaldirtan birisini baskentin belediye baskani yapan bir parti de dogal olarak zanlilar listesinin ust siralarinda yer aliyor.
naylon gündemlere adapte olmuş yurdum insanının gereğinden fazla kafaya taktığı eylemdir. atın ç.künü gören çocuğun psikolojisinin değişeceğine inanmıyorum ne yapacak yani "benim ki neden küçük" diye mi soracak? biz de küçüklüğümüzde at heykelinde s.k t..ak gördük bizim niye psikolojimiz bozulmadı? kopartma hareketini de tasvip etmiyorum bir sürü heykeltraş var arkadaş yolla heykeli küçültsünler yani kökünden kopartacak kadar tepki duyuyorsan ben atı kıskandığını düşünürüm.