bugün

islam yerine siyasal islamı yaşayan ve müslümanlıkla alakası olmayan akp'lilere dair bir gerçek.

evet, bunlar islamiyet ile, namazla, ezanla istedikleri gibi dalga geçebilirler, ama bir başkası islam ile ilgili eleştiri yapamaz, mantık hatalarını yazamaz.
akp'li olmayıp islamı eleştiriyorsan ateistsin.

ama akp'li isen islam ile dalga geçebilirsin.

örnek; (bkz: bakara makara)

bir tane de sözlükten örnek vereyim;
görsel

şimdi ben islamiyet ile ilgili eleştiri yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim. ama benim yaptıklarım eleştiri ve sorgulamadır. asla ve kata dalga geçmem.

peki sizin içinizden biri bakın alenen dalga geçiyor islamiyetle, ezanla, allahla...

bakalım ona ne diyeceksiniz?
islam diniyle kim dalga geçerse alayının AMK. inancı,mezhebi,meşrebi,partisi ne olursa.
allah'a havale.
akape'lilerin çoğunluğu yolsuzluk, rant, kul hakkı yemek, allah'a şirk koşmak gibi günahlar işlediğinden zaten çoğunluğu islam'ı bilmez ve müslüman değildir.
onların gavsları var, onları cebinde sırattan geçirecek, o yüzden allah onlara bişey demez.
(!)
Şahsen o kadar arsız ve terbiyesiz olmadığımız için bize yakışmayandır o yüzden biz böyle şeyler yapmayız.
Acaba tüm siyasal islamcılarmı böyle yoksa bankamatikçi akitlermi dedirtiyor insana.

ibb ile yatıp, ibb ile kalkıyorlar, pipilerle uğraşıp, dinden kitaptan bahsediyorlar, virüs bunların yanında hiç kalır.

Hadi akp'lisin ama müslüman değilsin anladık da bari insanların inançlarıyla dalga geçme.

Not: Ne olursa olsun dinimle dalga geçemem.
ister inanın,ister inanmayın

hepsi değil ama çoğu

değil islam ? din nedir ?

onu bile bilmiyor

aman reyizin yamacında olak da mamayı kapak derdinde.

baron kasımpaşa kahvelerine akıyor.