bugün

Bunun kafasıdır :

1- sütü üreten firma chp'nin izmirli çocuklara dağıttığı firmayla aynı.
2- siz şimdi doğal afetleri de hükümete bağlarsınız *
3- ergenekonun gündeme gelmesini engellemekten daha iyi ne olabilir?
4- sen kıçını başını aç , ben çağdaş bi kadınım diye dolaş , git ağaçlıkların altında tecavüze uğra , sonra vay efendim kürtaj bizim hakkımız.Afedersin ama böylelerinin .mını bile s.kerler.

özet geçiyorum : her sorunun cevabını verebilecek insanlar mevcut bu sözlükte.
tasma çok sıkıldığından dolayı kan dolaşımında sıkıntı olabilir buda kafa yapabilir.*
kendi kararlarını verecek kadar kafası olmayan bir insanın, topluluğun bir şeyin kafasını nasıl yaşadığı kadar derin sorunsallara iter insanı. tek tip beslenme zararlı diyorlardı ya işte hep o bedava dağıtılan makarnalardan oluyor bunlar.
Peki Ona Oy Verenler Neyin Kafasını Yaşıyor Diye de Çeşitlendirilebilecek Sorudur.
yanıtı kafasızlığın ve acımasızlığın kafası olan sorunsal.
akp'liler vatan hainliğinin kafasını yaşıyor. türkiye cumhuriyeti'ne haçlılardan daha büyük zarar verebilmenin kafasını yaşıyor. yobaz kafalarının en karanlık dönemini yaşıyor. kin duygularını, uydurulmuş ergenekon davasıyla kemale erdiriyor.

arkadaşın biri ergenekonun gündeme gelmesini engellemek filan diye yanlışlıkla altına kaçırmış. işte yaşadıkları kafa, işeyip sıçtıkları yerde bulunuyor.

ergenekon, balyoz deyip kendilerine oy veren cahilleri uyutuyorlar. diğer taraftan malı götüren tam randımanla çalışıyor.
güncel Önemli Başlıklar