1. 1.
  kamuoyunda iyice merak edilen soru, doğrusu akp liler kemalistlerden ne vakit özür dileyecekler şeklinde? yani bir siyasi parti ve seçmenlerini düşünün uçağımızı düşürüp askerimizi öldürdüğü halde rusya'dan özür dilediler. israil önünde diz çöktüler. barzani ile gurur duyup salih müslim'i kırmızı halıda karşıladılar.

  gel gör ki fetö konusunda on yıllarca kendilerini uyarmış hatta bu uğurda hapislere düşmüş kemalistlerden bir özür dilemediler. oysa 15 temmuz ihanetinden bu milleti kurtaran yine kemalist vatansever askerlerdi. öncesinde pkk ile masaya oturulmaz diyenlerde kemalistlerdi. tabi kemalistleri dinlemeyip terör örgütüyle masaya oturup sonra kandırıldık deyip bizi şehitlere alıştıranlar akp'liler oldular. bir ışid ve el- nusra var ki yazmaya gerek yok. bu terör örgütlerini sevimli gösterip türkiye dostu diye pazarlamışlardı. şimdi askerimiz bunlarla çatışıyor. elbette son olarak taciz, tecavüz, pedofili yuvası cemaat ve tarikatlar var. resmen önleri alınamıyor. devlete kafa tutar hale geldi bu şer yuvaları. akp camiasının bu konuda da kemalistlerden öğrenecekleri çok şeyleri vardı.
  1 ... vatan mirket sakarya
 2. 2.
  insan hata yapınca özür diler. Teröriste ne istediyse vermeleri, teröristleri davul zurnayla karşılaşmaları, Atatürk'e yaptıkları hakaretler vs. Hata değil, bilinçli yapılan şeyler. insan kansız vatan haini olunca normal böyle şeyler yapması.
  5 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 3. 3.
  gökte bulut sen bu hayalleri unut..
  1 -2 ... promocemo
 4. 4.
  tayyipçiler kendilerini kemalist, atatürkçü ve sosyal demokrat tanımlayan vatandaşlar dururken fetö ve pkk ile masaya oturmuş, ne istemişlerse vermişlerdi. vakti bilinmez lakin gerçekleşmesiyle akp camiası ilk defa doğru bir iş yapmış olurdu.

  bir temenni.
  2 -1 ... vatan mirket sakarya