bugün

iddialı bir söz.
Büyük oranda gerçekleşeceğini tahmin ettiğimiz şey.
tartışma yapanın aklından zoru vardır. evet.
[kat: <a href="//www.uludagsozluk.com/c/caps-or-didn-t-happen/" title="caps or didn t happen" >caps or didn t happen</a>]
yok daha ne memeler.
Bir şirk cümlesi.
iyi insanlar cennete gitmez, iyi insanların gittiği yer cennet olur denildiğinde bu beyanda bulunan kişinin yüzünde morarma görülecek saptamadır.
şakirtler asla böyle bir şey söylemez, bunu ancak şakirtleri kötülemek isteyen bir cehapeli söyler ve yapılan yanlışa yanlış diyemeyen diğer insafsızlar inanır, gıyaben söylenen bir şey üzerinden şakirtlere veya ak partililere nefret kusar,
vicdanı ve karakteri olan kimse bu yapılan karaktersizliği şakirtlere veya ak partililere mal etmez,
başlığı açanın zaten ak partiyle alakası olmadığı aşikardır,
ama bu bâzı cehapeli ergenleri durdurur mu? bence hayır.
Cennete gitmekten vazgeçirecek durumdur. Cennette sadece onlar olacaksa la bırak kalsın biz bütün diğerleri cehenneme gidelim zaten orası cennet gibi olur dedirtir adama!
MHPliler ile HDPLilere ne olacağı merakla beklenen başlık. Onlar ara katlarda kalacaklar herhalde.
Güle güle gitsinler.
iyi kızlar cennete kötü kızlar her yere gibi bi şey olmuş.

Hırsızlar ne zamandır cennete alınıyor bilen var mı?
mhp'liler de "eh işte" alacak.
akp liler gidecekse tez zamanda gitsinler cennete, bir an evvel gidin kavuşun cennetinize, buraları düşünmeyin siz biz idare ederiz...
mhp arafta kaldı gördün mü.

ccc araf ccc.
Devenin bale pabucu diyesim geldi... Akpliler iyi bilir gerçi parayla cennetten yer almayi (bkz: 17 aralikta cikan paralar)
azımsanmayacak derecede akplinin katıldığı tespit.
oy kullanmak suretiyle cennete gidiliyorsa, bu insanlar beş vakit namaz, 1 ay orucu neden tutuyor.

akp oruç ve namazı kaldırsın o halde.

tanım: türk seçmeninin zeka seviyesine hitap etmekte olan önerme.
görsel
tebrikler! bizden 1 gr beyin kazandınız.
ilk seçimde akpye verdim, sonra chpye verdim, sonra hdp'ye verdim.

ben nereye düşeceğim acaba.

bu dansözlükle anca pavyona düşerim gerçi de. hızımı alamayıp önüme gelene veririm ondan sonra.
aslında chp'liler tarafından sevinçle karşılanması gereken durumdur. düşünsenize hiç akepeli olmayacak.
Cennet sizin gibi insanlarla dolu olacaksa hiç gitmem daha iyi. umurumda da değil zaten.
kafan güzelmiş kardeş nerde yaptırdın

ne güzel şirk koşuyorsun sen öyle göster bakiyim amcalarına

kıl götten ayrılır mı hiç

tayyip cennete giderse onun göt kılları da cennete gider doğal olarak.
akepeli salağın rüyası.