1. 1.
  akp li vekilin partisini sert sözlerle eleştirmesi

  AKP'nin kurucu milletvekillerinden olan Kemal Albayrak, partisini sert sözlerle eleştirdi. Albayrak, SÖZCÜ'ye yaptığı açıklamada bazı siyasilerin ‘tövbe-i nasuh' (Günahların bağışlanması için Allah'a yapılan af dileme talebi) önerdiğini belirtip, “Siyasette tövbe-i nasuh olmaz. Tövbe, yaratıcıya yapılır. Her türlü gayri meşru işleri yap, sessiz kal, zulümler, yanlış güce uygun kararlar ver, bunun çözümü adalettir” dedi. Albayrak, Metraj Prodüksiyon isimli firmanın sorularına ise şu yanıtları verdi:

  AKIL DEDiLER AMA: “(AK Parti'de kurulduğu gün ile bugün arasında nasıl fark var) Çok şey söylenebilir. ‘Akıl, bilim, hukuk, demokrasi' dediler, oligarşiye yöneldiler. ‘Kaynaştıracağız' dediler ayrıştırma yarattılar. Yargıyı ve devleti intikam aracı olarak kullandılar. Ekonomide çöküşe gittiler.

  KÖLELiK KÜLTÜRÜ: (Herkes parti içinde özgürce tartışıyor mu?) Tartışamıyorlar çünkü korku var. Korku düşünce yaratmaz, düşüncenin olmadığı bir yerde kölelik vardır. AK Parti kölelik ve itaat kültürüne dayalı bir sistemle yönetiliyor.

  https://www.sozcu.com.tr/...aci-haline-geldi-6146963/
  6 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  ne olmuşta 18 yıl sonra konuşma ihityacı hissetmiş yada buna mikrofon uzatılmış acaba.
  bahsi geçen kişi 21. dönem milletvekili kemal albayrak.
  1998 de fazilet partisinden kırıklkale milletvekili oldu.
  ak partiye geçip, kurucu milletvekilleri arasına girdi.
  partinin iktidara geldiği 2002 seçimlerinde yeniden aday gösterilmedi.
  2 ... little little man