bugün

görsel

AKP istanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, sosyal medya hesabından 'Laiklik ihdasının 93. yıl dönümü...' notuyla bir paylaşım yaptı. Çamlı, "Laiklik anlayışı yönetici aklın inisiyatifine terk edilemez. Hiçbir ön kabul olmaksızın masaya yatırılması, gözden geçirilmesi gereken, mühim anayasal bir madde ve problemdir" dedi.

https://www.sozcu.com.tr/...lidir-problemdir-6364254/
Tamam yelizcim.
görsel

Şöyle bir tweet atmış kod adı yeliz.

Zamanında Beşiktaş a ana avrat küfreden çapsız yine tüm tuşlara basmış.
Lan senin haddine mi bunlari yazıp çizmek.
Ama dayisini emmisini damadini soförünü dıdısının dıdısını vekil yapan zihniyetten ne beklersinki işte.
Yeni bir gündem yaratmak için çapsızlarını maşa olarak kullanıp ortaya laf attırıyorlar Sinir uçlarıyla oynansın diye.
Beni memnun etmiştir.
Böyle ske sürmeye değmeyecek vıttırıvızzık gündemlerle iyice eritiyorlar kendilerini.
Kaldı 2 sene ondan sonra bu tipler yüzünden ne ak kalır ne partisi
Büyükelçilerin ve amirallerin konuşmalarının uygun bulunmadığı ülkemizde, milli irade (!) adına konuşmak için gayet yetkin görülen şoför yeliz'in beyanıdır.

Anladık, montrö, laiklik filan diyerek açlık, işsizlik, yolsuzluk, hırsızlık gündeminin saptırmak istiyorsunuz ama Yeliz olmadı. Ciddiye alınacak birini bulamadınız mı?

https://youtu.be/SBHq6emz9Pw
bu shophör yeliz değil mi?
Doğru demiş bu gün laiklik altında bir sürü ahlaksızlık yapılmakta, toplum yozlaştırılmaktadır.
bu memleketin başında ki bela akabe + mhp dir.
küçükte olsa bir haklılık payı vardır. ancak türkiyedeki laiklik yasalara göre sorunsuz bir şekilde düzenlenmiş olsa da son khklar ve tarikatçılar yüzünden tekrar problemli hale gelmiştir. Özellikle akp dönemindeki adaletsizlikle olay çığrından çıkma noktasına gelmiştir. 100 yıllık türkiye tarihinde de açıkça görüyoruz ki türk toplumu bu laikliği hala benimseyememiş ve benimseyecek olgunluğa ulaşamamıştır. (tarikat ve cemaat örgütlenmelerinden nefret edeyorum ve bunların bir çıkar örgütlenmesi olduğunu düşünüyorum.)
Kafaya takacak bir şey yok.

Milletvekili olarak değil Tayyip Erdoğan’ın şoförü olarak okuyun.

Her şoför böyle boş boş konuşur.
Ülkeyi bu insanlar yönetiyor ya ben de ona yanıyorum.
(bkz: yeliz dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
ona serbest , o diyebilir çünkü onu ciddiye alan yok !..