bugün

henüz tam olarak anlayamadığım zihniyettir.

abi en basitinden iki örnek verelim:
-telefonlarımız dinleniyor, özel hayat kalmadı,
-ygs'de şifreleme oldu, sonuçlarda bilerek ya da bilmeyerek hatalar oldu, ales'te de hatalar oldu, ösym'nin yaptığı sınavlara güvenirlik azaldı, kopyalar arttı.

ekonomidir, kürt meselesidir, akp'nin amacıdır, şehitlere kelle apoya da sayın demesini geçtim, bunları bari göz önüne alın mına koyim. hiç mi sınava giren akrabanız yok, siz girmediniz mi bu sınavlara, ne kadar emek harcandığını, çocukluğunuzun sınavlar yüzünden eve kapalı geçtiği olmadı mı hiç?

el insaf arttık. mantık yok, zihniyet sabit, düşünece yok... körü körüne futbol takımı tutar gibi akp'yi desteklemeye devam edin.
demokrattır.
çelişkili bir durumdur, akp li ve zihniyet kelimesinin aynı cümlede kullanılması tehlike yaratabilir. ayrıca seçmen sözcüğü seçim yapan anlamında olduğundan terslik devam etmektedir çünkü malum kitle seçmez padişahın seçtiğine yüklenir.
(bkz: merayı gösterince koyunun keyfe gelmesi)
(bkz: tayyip e inanmıyorum ama bir güç var)
http://www.uludagsozluk.com/e/20037821/ diyebilen seçmendir. hayır müezzin acaba inandırmak için ne yapabilir. oldu, içildi dese kesin doğru. yok olmadı dese "kesin tehdit almış ". kaçarı yok yani. inanmak iman etmek bu olsa gerek. asıl soru kime ve neye ?
çoğunu yolundan çevirip bir şeyler anlatmak gerçekten çok zordur.
en pahalı benzin sıralamasında 1. ciyiz ulan!!
desen;
her alanda birinciyiz işte, sana bunu anlatmaya çaışıyorum...
der.