bugün

Nerden geldiği belli ...

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

AKP'li kimliğiyle bilinen oyuncu Recep Terzi Covid-19'a yakalanan istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem imamoğlu ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Allah'ım her tweet'imi şikayet edip dava açan ve beni tehdit edip rencide eden Ekrem imamoğlu'na şife verme, ölsün" yazdı. Terzi, sosyal medyada paylaşımlarının tepki görmesinin ardından açıklama yaparak, "Ekrem imamoğlu bana adam gibi mi davrandı ki ben ona sağlık sıhhat isteyeyim, adam olaydı da hastalığında sıhhat selametini isteseydim" dedi. 

https://t24.com.tr/haber/...a-sifa-verme-olsun,911250
şimdi buna ağzımızı açıp bir Şey desek mahkemeye gider.
Akape gidince seni de unutmayacağız Arslanım.
bu herif taş catlasa 40 yaşında. 20 yıldır akp iktidar. mamakta yattığını iddia ediyor.
ekrem imamoğlu ve zihniyeti attırmış.
kronik yalancılıkta mantık olmaz.
Bu gibi insanları gördüğümde iyiki dinden çıkmışım diyorum. Nefret, kin, haset her türlü pislik yüzlerinden akıyor.
akp döneminde nefret artmıştır.

bu ülkeyi ikitdar partisi resmen kutuplaştıryor. hemde ne uğruna.

bilal denen şahsa milyarlar kalsın diye. geri kalsın 80 milyon yurttaş yansın.

yeterki bilale ve damada milyarlar kalsın.
ekrem imamoğlu biat edilmesi karşılığında 50 tl para istemiş vay amk daha neler duyacağız ulan eko ne kibirli biriymişsin sen hiç yanılmadım senin için..

belge : görsel
Yalanciya mamak cezaevinin parmakliklari girsin.
Partiyle bağim yok diyor ama baştan aşagı yalıyor.
oyuncu derken?
nerede oynuyormuş? hangi projede yer alıyormuş bu şahıs?

neyse, ben biraz daha derine ineyim.

bu recep terzi denilen şey, menzil tarikatı sofisidir.
görsel

bu şahıs şu an sadece menzil tarikatının etkinliklerinde sunucu vs olarak sahne almakta.

bunlar 31 mart seçimlerinin ardından organize bir şekilde imamoğlu'nu tehdit ediyorlardı.
görsel

imamoğlu seçilince tarikatlara aktarılan para kesilince iyice zıvanadan çıkmışlar belli ki.

geçim kaynağı din olan, tarikatlar olan asalaklar...!!!
kudurmaya devam edin.
sizin gibi pisliklerin ipliklerini her gün pazara çıkarmaya devam edeceğiz.
Recep terzi kim amk.

Hakikaten kim arkadaş.
recep terzi kim bilen var mı? tamam lan artık ben de oyuncuyum... yazın, oyuncu manyak olmaya karar verdim ekrem imamoğlu'na şifa diledi diye.
bunlar bu kadar kudurup, delirdiğine göre ekrem bey'in yüzde 55-60'lara, akp'nin ise yüzde 20-25'lere geldiğinin kanıtı olan durumdur.
Reçepterzi kim amk.
(bkz: Recep Terzi kim amk)

Tam oturdu.