bugün

http://www.youtube.com/watch?v=e-fjP5Pxwvw

önce şunu bir koyayım , şunu bir izleyin.

olum siz kafayı mı yediniz , reisinize itaat etmeyi mi bıraktınız hayırdır la ? bakıyorum böyle bazı aktroll arkadaşlar trump geldi diye seviniyor , üstüne bir de chp liler korktu üzüldü falan diyor.deli misiniz divane misiniz amına koyim ? fır fır dönmekten başınız mı döndü beyniniz mi sulandı lan ?

bak reisine , ne diyor hakiki uzun adam (1.90 boyu var) trump için , ''o zat'' diyor.bu adam kimlere ''o zat'' diyor , kılıçdaroğlu , esad , demirtaş , bazen bahçeli , fetullah gülen , bi ara putin için diyordu vs. , yani düşman olduklarına diyor.

üstüne bir de ekliyor ; ''o zatın adını kaldırmaları lazım , orayı bizzat ben açtım hata ettim'' diye.yani arkadaşlar donald trump söylemlerinde herhangi bir dönüş yaşamadığına göre reisinizin arası hakiki uzun adamla , hakiki dünya lideriyle hala bozuk.hala ona düşman , bakma şimdi biraz yusufladı tabi başkan seçilince ama olsun içten içe sevmediği bugünkü konuşmalarından da belli.

o yüzden siz de reisinizle senkronize dönün , o yavaş yavaş dönüyor ''o zat'' sıfatından ''amerikan halkının tercihi'' sıfatına dönüştürdü olayı , yakında ''sayın başkan trump'' olacak , ilerleyen zamanlarda da ''donald trump kardeşim'' olacak.

siz ne yaptınız ? daha seçimlerin resmi sonuçları açıklanmadan trump'çı oldunuz başıma.oldu mu ? bence olmadı.senkronizasyonu tutturamadınız , fazla döndünüz reisin önüne geçtiniz.

bence şimdi biraz daha dönün turu tamamlayın , önce bi trump düşmanlığı yapın sonra ''eh işte bak şu iyi yönleri de var'' modunda inceden kabullenmeye başlayın ki düzen normal işlesin.

bu sefer ümmet hızlı dönüyor reis yetişemiyor gençler , yakışmadı size bu hareket.
güncel Önemli Başlıklar