1. 1.
    çok garip gelen durumdur. bakıyorum sözlükte (beyinsiz troller hariç) adabıyla yazan akp li yandaş yazarlar bir süre barındıktan sonra siliniyor.

yüzde %45 50 civarı oy potansiyeli olan bir partinin seçmeni olmanın sosyal medya mecrasında bu kadar dışlanmasına insan akıl sır erdiremiyor.

her vatandaş sol görüşlü, ateist, deist, teist, agnostik, kürt milliyetçisi veya sosyal demokrat olmak zorundaymış gibi bu mecrada bir yaptırım var.

doların, benzinin bu pozisyonda olmasında emperyalist kan emici ülkelerin parmağı olduğunu, ülkemizin jeo-politik konumundan ötürü çok gözde olduğunu düşünmenin siyasi olarak neresi yanlıştır.
    10 -16 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    akp li olmanın sözlükte hiç bir anormalliği yok. mesele şu ki yeğen, göte göt demeyi öğreneceksiniz. zamanında fetö ile el ele verip her haltı yerken bu ülkenin garibanlarını hiç saydınız. fakir fukaranın paralarını deniz feneri, cemaat vakıfları gibi kurumlarda hiç ettiniz. türk milliyetçiligini ayaklar altına alıp diyarbakırda gösteri yaptınız.
    8 -3 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    Bilgiye erişilebilen bir ortamda (sosyal medya diğer medya araçlarına göre bir nebze de olsun özgür) inatla akapeli kalabilmiş insanların haliyle anormal karşılanmasıdır.

Sen akape'nin borazanı 48 tv kanalından, 32 gazeteden hiçbir şey öğrenemezsin ama sözlükte 1 başlıkta bir dünya şey anlatılabilir. Buna rağmen akapeli kalabiliyorsan biraz anormal karşılanması en normal şey.
    10 -3 ... alkolik oldum
  4. 4.
    Akp' li olmak, anormallik değildir.

Sözlükte ya da başka mecralarda tepki duyulan unsur, olumsuzlukları görmezden gelen, halı motifi izlemeyi adet edinmiş, samimiyetini kaybedip, egosuyla cebelleşen bazı zihniyetlerin var oluşu ve tavırlarıdır.

Hem nalına hem mıhına vurarak, akp' li ol, canımızı ye!
    Ama savunacağım diye, üç maymunu oynama bee, yapma şunu!
    11 ... zeytinyagli dolma kalem
  5. 5.
    elinde gerçek bilgiye ulaşmak için çok büyük bir imkan olan yani internet dediğimiz şey olan bir insanın ısrarla ve inatla akpli olarak kalmasına gösterilen tepkidir aslında o.
    1 -2 ... ecinni
  6. 6.
    sözlükte veya sosyal ağlarda değil hayatın içinde her ortamda anormal zaten ulan bu adam dün bunu söylüyordu bugün tersini dediğinde bunlar nasıl bir savunma mekanizmasına sahipse hemen israil amerika rusya dış güçler rere rörö edebiyatı yapıp batının bizi kıskandığı üzerimizden oyun oynadığı fetoşcu söylemi lozan 2023 de bitiyor gizli maddeler yürürlükten kalkıyor masallarına başlıyorlar. okuma oranları yerlerde gazete olarak sabah tv olarak atv dizi olarak abdülhamit diriliş seyredip sipariş edilmiş ucuz propaganda dizilerindeki saptırılmış tarihi türk tarihi sanacak kadar andavallar, hangi geri zekalı çıkıp hala ekonomik bir istikrardan ekonomiyi geçtim her hangi bir faaliyetlerinde (akpnin) istikrardan devamlılıktan bahsedebilir.
    geldiklerinden beri eğitimde istikrarı sağladılar her 2 3 yılda eğitim sistemini değiştirme içine sıçma konusunda pek istikrarlılar.
    6 -1 ... faso aga
  7. 7.
    çaldı ama yol yabtı mantığınızdan dolayı olmasın.
    1 ... teflon
  8. 8.
    özeleştiri yapmayı biliyorsan, oy verdiğin partinin yanlışlarını dürüstçe cesurca söyleyebiliyorsan sorun yok,istersen matruşka bebeğine oy ver.

ama gelip burada dibe vurmuş ekonomiyi,kevgire dönen eğitim sistemini,hallaç pamuğıuna dönen hukuk düzenini,hızla artan çocuk tecavüzlerini görmezden gelip sığır gibi ''yol yabtı,köprü yabtı'' dersen işte o zaman anormal görünürsün.
    3 ... munir bey
  9. 9.
    la siz akabeli değil

paralı ak-troll sünüz

burası da siyasi propaganda

mecrası değil. kendi tv larınızda

yeteri kadar propaganda yapıyorsunuz

burası da eksik kalsın.
    4 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    aklını, dimağını kiraya vermiş, bunca olumsuzluğa rağmen halen bu partiyi destekliyorsa kimse kusura bakmasın ben normal karşılamam az birşey kafasını çalıştıranda karşılamaz.
    2 ... kerox