bugün

Türkiye'de yıllardan beridir var olan, sürekli ve ilerleyici biçimde gericiliğe oynayan bir zihniyetin üyesi olmaktır. akp bir parti değil her anlamdaki gericiliğin ülkemizdeki somut çıktısıdır. Akpli olan bu çıktının neferidir.
rezil kepaze olmaktır.
Alnı ak yüreği pak, gurur Dolu olmak. Ak ak ak!
takım tutar gibi parti tutmak erdoğan a adeta tapmaktır. ayrıca kendi içinde çelişmektir açılıma karşı çıkıp bölücü başı ile görüşülmesine kızıp yine akp ye oy vermektir.
muaviyenin soyundan geliyor olmaktır...
En az kusurlu partiyi desteklemektir.
yahudi olmaktır.
insan olana utançtır.
Gururdur. Onurdur. Onursuzların, omurgasızların, pkk ile iş birliği yapanların partisi zaten bellidir.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)
yüzde 47 ile iktidarken bile kendini savunduğunda insanlar tarafından hakarete maruz kalmaktır.

oy verdiğin adama ailesine küfredilmesini duymaktır.

ama yine de hoşgörülü olmak zorunda kalmaktır.
oynaklık, kaypaklık, korkaklıktır. iyi inceleyin hepsi böyledir.
hakkın karşısında olmaktır (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste)
mazlumu hor görmektir (bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)

batıla batmaktır (bkz: akp yalanları)
zalimin hası olmaktır (bkz: casusluk davası).

ya işte böyle!... yok öyle kanıtsız, sebepsiz atmak...
galatasaraylı olmaktan bile daha kötü bir şey olmaktır.
Bir yaşam felsefesidir.
Pkk yı ve ışid ı baskıcı, halkına dıreten rejimler üretmiştir. Sen şimdiye kadar sadece türk ırkını, laik dini, sunni mezhebini tanıdın. Diğerlerini görmedin ve bunlar başına bela oldu. AKP de bu sorunları çözmek için girişim yaptı, ne hikmettir bu ülkede bundan 20 yıl önce ben aleviyim, ben kürdüm kimse dıyemezken bu özgürlüğü akp getirmesine rağmen hem Kürtler hem alevi ler akp düşmanı oldu.

" beraber iyi salladık, emanet oylardan rahatsız değilim, burda insanlar ölüyoooo, hdp nin dokunulmazlıklarını pazarlık haline getırenler" teröre destek verenler kendilerini ne zaman göreceler
(bkz: göt kılı olmak)
(bkz: ıstırmak)
akp'li olmak güzel bir duygu olmalı.

düşünsene komutanlar hapse giriyor seviniyorsun, aynı komutanlar beraat ediyor yine seviniyorsun.

teröristle görüşmeler yapılıyor, halaylarla sınırda karşılanıyor seviniyorsun, aynı teröristlere operasyon yapılıyor, yine seviniyorsun.

esat'la aile fotoğrafları çekiliyor, kucaklaşıp sarılınıyor sevinç içindesin, esat eset oluyor, terörist ilan ediliyor yine sende bir sevinç.

cemaatin olimpiyatlarında sevinçten gözyaşlarını tutamıyorsun, aynı cemaate paralel deniyor, terörist muamelesi yapılıyor yine seviniyorsun.

gezi de eylem yapan gençleri dağıtan türlü türlü olaylar gaz bombaları atan polisleri kahraman ilan ediyor seviniyorsun, aynı polisler yolsuzluk olaylarını ortaya çıkardı diye içeri atılıyor yine seviniyorsun.

ergenekon ve balyoz davalarının savcısını yılın kahramanı ilan ediyor seviniyorsun aynı savcıya darbeci diyerek tutuklama kararı çıkartıyor görevinden atılıyor yine seviniyorsun.

ne diyeyim, sen de haklısın sevgili kardeşim. bu kadar sevinç yaşatan bir partiyi sevmeyip ne yapacaksınız?
geçen gün maraş'ta 7000 (yedi bin) yıl öncesine ait medeniyet bulunmuş. bakın çok ilginç.

bu medeniyette yaşayan insanların neye inandığını bilmiyoruz ama yaşasalardı bize çok şey anlatırlardı. ama sanırım anlatmayacakları tek şey akp li birisi ile karşı karşıya gelince arada geçen konuşmalar olmazdı diye düşünüyorum.

7000 yıl öncesinde olan bir medeniyet varken, medeniyet kurulmadan önce ki şeyleri savunan ve hayatta bir amacı olmayan insanların partisinin iktidarda olması inanın benim kaybım değil. sizin kaybınız...
duygu ve mantıgın olmadığı sorgusuz cahil biat çı olmaktır.
bu zamanda mutlu olmaktır.

kazananın yanında olacaksın.
görsel

ironi olmaktır,

trajikomik olmaktır,

münafık olmaktır,

aşağılık olmaktır...

Numan Kurtulmuş: israil OECD'ye AKP sayesinde üye oldu. En büyük diplomatik zaferini kazandı.

https://twitter.com/Darbu...status/747143444787765249

Erdoğan: israil'e ihtiyacımız Var. http://www.habervaktim.co...aile-ihtiyacimiz-var.html

Seçime kadar: Kahrolsun israil
Seçimden sonra: Hamdolsun israil

allah belanızı versin.
Ortadoğuda çıkarlar doğrultusunda anlık siyasi fikirlerin değişmesi gerekir buna mecbursun yoksa ülke olma gibi bir idolun olmaz daha bunu bilmeden siyaset yapma çabasında olan yazar sıçmığı okuyoruz başlık altında
Tanım adam olmaktır.
Iradeden bahsetmisken apo ile ataturk bayraklarini yanyana tutan gerizekalilar burada mi? Ya da su terorist cenazesine gidip ondan sonra gitmedik diye zirvalayan tipler?
görsel
görsel