bugün

Oldukça güldürmüş bir sesleniştir.

görsel

Yıllardır Savunduğunuz AKP iktidarı, ergenekon ve balyoz davalarıyla vatansever insanları hapse atarken siz bu hukuksuzluğu savunuyordunuz Nagehan Hanım. Hatta 2017'de dahi ergenekon terör örgütü ifadesini kullanmıştınız.

https://www.google.com.tr...ergenekon-saldirdi-824326

Kaftancıoğlu'nuz da Kavala'nız da umurumuzda değil. Hatta yarın öbür gün Aynı şey sizin başınıza gelse yine umurumuzda olmaz. Bilin istedim.

Biz sizin gibi ve osman kavala gibi insanlara üzülmeyi ali Tatar kafasına sıkarken, kuddusi okkır kanserle cebelleşip ölürken, cem Aziz çakmak içeride kanser olup dışarı çıkar çıkmaz ölürken bıraktık.

Amiral Cem Aziz çakmak ne demişti bakın,

“Beni bu 3 senelik hapis döneminde yıkan 2 şey oldu. Bunlardan bir tanesi kızımın gelinliğiyle Hasdal’a gelmesidir. Hayatımda hiç kendimi o günkü kadar aciz hissetmedim. O gün kendi kendime bir söz verdim. Bunu bana yapanlardan öyle bir hesap soracağım ki. ‘Hiç vazgeçmeyeceğim. Onların yargılandığı mahkemelere her gün gideceğim’ "

Biz cem aziz çakmak'ın bu sözlerini vasiyet olarak kabul Ediyoruz. Buna emin olunuz.

Son olarak, ali tatar'ın şu sözlerini ölene dek unutmayınız. Biz hiç unutmadık.

" Bu şekilde giderseniz ne yönetecek bir ülke ne bir ordu ne yaşayacak cumhuriyet bulacaksınız.

Şunu bilin ki, en küçük suçu ve günahı olmayan ben bu yapılan hukuksuzluğa isyan ve bu karanlığa bir nebze ışık olabilmek için hayatıma son veriyorum."
Ben sayın yavaş'ın kendi içerisinde verdiği cevabı tahmin edebiliyorum aslında... Sözlere de gerek olmayan, beden diliyle ifade edilebilecek bir yorumu olabilir.
nagi ciiiim... iktidara yüklensene biraz. çok muhalif gördüm seni ama büyük bir eksiğin vaar. biraz şöyle iktidara çatsana. bizde diyelim ki nagi kararlı nagi demokrasi özgürlük savaşçısı.

sonra arkandan bu fırsatı alternatif muhalefeti itibarsızlaştırmak için kullanıyor derleer.
nagehan kimin tarafını tutuyor.

neden mansur a oynuyor.

istiyor ki mansur protesto ederse muhafazakar seçmen görsün, eğer sessiz kalırsa chp li seçmen görsün adamlarını...

nagehan kocasına seslensin önce, kocasının yediği haltlar tv programlarında bilinçaltından çıkıyor.
Hukuk cinayeti mi? Nagehan alçı’dan bunu duymak güldürmüştür.

Bu yakında rasim’i de boşar, demedi demeyin…
Nagehan millet ittifakını bölmek için daha ne kadar oynayacak acaba. Hatunu saldilar millet ittifakinin icine, o da bildigin trolluyor ortaligi yahu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.