bugün

Yeni yetme milletvekili kızcağızın lüks aracıdır (!) ...

görsel

TBMM Katip Üyesi ve AK Parti istanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, Sakarya'da geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

https://www.google.com/am...-kazasi-gecirdi-29779/amp
ben makam arabası kullanmıyorum atımı getirin mi diyecekti? chpli vekiller şahine mi biniyor? akp'li bilmem nenin lüks arabasıymış tanıma bak.
bir tarafta geçinemediği için intihar eden 4 çocuklu adam, diğer tarafta bu gözü doymayan siyasal islamcılar. yarak gibi bir dönemde yaşıyoruz.
(bkz: daha çok vergi daha çok itibar)
Ülkemizin zenginliğini gösterir.
(bkz: Herkes kazanıyor birader).
akp iktidarı sürecinde akpli milletveki, belediye başkanı yada yakını isen hayat sana güzel yakınlarına damadına güzel ekonomi bakanı yaparsın damadı oğlunu enerji bakanı bunlarda gelenek böyle kendin ejder meyveli sumiti yeşil çay rahatını yaşarsın sarayda sefa sürersin bana partinin liderini söyle sana kim olduğunu söyleyeyim rte hırsızdır dini kullanır ve bu bayan millet vekilide aynı hırsız halktan çalıyor ve dini kullanıyor dikkat ettinizmi kapalı amaç dini kullanmak.
alın teriyle kazanılan parayla alınan araçtır. herkesi kendiniz gibi bilmeyin lan.
23 yaşında milyonluk araba
Nerden geldi bu para en iyisi sorma...
Maşallah.

Vergilerim nerelerde kaza yapıyor.

Yazık.
Biz yaptırırız, muhtemelen arabayı biz aldık zaten. Madem yapıyoruz bi hayır, tam yapalım. Tutanak tuttunuz mu ?