1. 1.
    diyarbakır büyükşehir belediye başkanlığını kazanan hdp li mızraklı kayyumdan arta kalan makam odasını kameralara açmış. ama ne oda.

https://www.instagram.com...&igshid=1813durl03vy9

saray bunlarda genetik. millet anladı artık bunların lüks şaa düşkünü olduğunu.
    arap milletinin özelliklerini taşıyorlar.
    31 -6 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    olm bu nedir lan?
    22 yıldır vergi mükellefiyim, şirket sahibiyim, kıçı kırık kayyumun sekreteryası benim ofisimden daha lüks.

makam odasının içinde bir makam odası var, oradan da bir başka odaya giriyorsun, dinlenme odası orası da, banyosu falan var, duşakabinli.

hayır kayyum orada seks mi yapıyordu, kaçak et mi kesiyordu?

yazıklar olsun bu harcanan paralar.
    28 -8 ... tengir budun
  3. 3.
    Valla taner Yıldız enerji bakanıyken ben de armada'da çalışıyordum. Koruma amiri tanıdık bir abimizdi. Gözlük ayarı bozulduğu için beni alıp bakanlığa, taner Yıldız'ın makam odasına götürdüler. Gözlüğünü ayarladım. Sonra tekrar işe bıraktılar.

O odadan etkilenmiştim ama yemin ediyorum bu kadar değildi.

Bu resmen israf. Bu kadar da olmamalı.
    9 -2 ... serdarsl06
  4. 4.
    cehapeliler bu işlerden anlamıyor, yeni kardeşleri dağ kontenjanından hdp liler hiç anlamaz.

itibardan tasarruf olmaz arkadaşım,

devletin atadığı kayyum orada devleti temsil ediyor, koskoca türkiye cumhuriyeti devletini.

devleti kendi tosuruklu şirketiyle mukayese etmiş akıl fukarası.

bir de adam utanmadan kaçak et kesiyorlar demiş, orada suriyeli göçmen kardeşlerimiz duş alıyor, dinleniyordu.
    8 -17 ... ibni maymun
  5. 5.
    istanbul'da neden oylar sayılamadının küçük bir örneği.

bu daha gemicik. gemi var gemicik var şimdi doğrusunu söylemek gerekirse.
    7 ... kazangap
  6. 6.
    Diyarbakır belediyesi mi Buckingham sarayı mı anlamadım.

O ne lan öyle!
    9 -3 ... consigliere
  7. 7.
    teröristlerle koyun koyuna bir olup aynı yatağa girenler devlet nedir unutanlar anlayamaz.

Mağarada kalmaktan medeniyet nedir unutanlar anlayamaz,

Terörist Mağarası değil lan orası devlet makamı...

Bakın parayı HDP belediyeleri gibi PKK ya yollamamışlar,

Diyarbakır'a harcamışlar, Diyarbakırlılara sorun neler yapılmış anlatsınlar?

birazını makam odasına harcamışlar ne var bunda....
    -20 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    varak seviyor adamlar ne var ki bunda.
    7 ... mavraci
  9. 9.
    Kamu harcamalarında hakkaniyet gözetmeyen, türk milletinin parasını iyi yönetemeyen herkese yazıklar olsun.

Ancak, Pkkya para aktaran adamların devletin parasını ne yapmışlar diye ağlaması epey komik.
    10 -1 ... sapnu puas
  10. 10.
    millete hizmetkar olmaya gelenlerin odasıdır. o değil de çomarlar hala yiyor mu bu lafları yaw.
    3 -3 ... diskapininmandali