1. .
  izmir buca ilçesi kaynaklar beldesi belediyesine 400 jandarma personelinin katılımıyla gerçekleşen, AKP'li Başkan Mustafa Karagülmez'in de aralarında bulunduğu 38 kişinin gözaltına alındığı baskın.

  Yolsuzluk, silah kaçakçılığı, ihaleye fesat karıştırma, rüşvet, görevi kötüye kullanma suçlamaları sonucu gerçekleşen baskında belediyede bulunan ihale dosyaları, bilgisayarlar ve belgelere el konmuş. ayrıca Başkan Mustafa Karagülmez'in evi de aranmış.

  akp ye kapatma davasının ardından ergenekon davası ile eşitliği sağlayan akp kalesinde bir gol daha görmüş oluyor. gollerin arkası da gelecek gibi. zevkli bir maç izleyeceğiz galiba...

  http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=229&sz=24716
  4 ... oyuna devam
 2. .
  köylülerin (ki içlerinde arkadaşlarım vardır) darbe olduğunu zannettiği olaydır.

  olayın ilginçliği, köye yapılan baskına 400 jandarma katılmıştır. şener eruygur un jandarma komutanı olması ile pek manidar bir hal almıştır bu durum.

  şimdi kaynaklar yaklaşık 2000 bin kişinin yaşadığı, buca nın küçük bir kasabası. sen buraya ne demeye 400 kişi ile baskın yaparsın? yani bu olay tam bir madem öyle işte böyle olayıdır ve şiddetle incelenmelidir.

  ah memleketim ah. bir yanda hükümet, bir yanda diğer güçler birbiri ile savaşırken düşmanmış gibi, atı alan üsküdar ı geçmekte. ülkemin enerjisi böyle b.ktan şeylerle heba olmakta. işte ben buna yanarım.
  2 ... yuzyillardir akan cesme